Fenomen yarışma "MasterChef"le ünlenen Somer Sivrioğlu, programda giydikleriyle de dikkati üzerine çekiyordu. Giyim sektörüne atılmaya karar veren ünlü isim, patronuna da rakip oldu!

Somer Sivrioğlu, TV8'in fenomen yemek yarışması "MasterChef"in en sevilen jüri üyesi olabilir! Patronları Acun Ilıcalı'nın da dediği gibi daha önce defalarca denense de tutmayan bu yarışmanın artık rating rekoru kırmasının sebebi seçilen şefler. Birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlayan Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu yarışmayı daha uzun yıllar birlikte götürecek gibi görünüyor.

Somer Sivrioğlu

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Somer Sivrioğlu da yüksek lisans için gittiği Avustralya'da şefliğe gönül veren ve yıllarca kendi restoranını işleterek Türk yemeklerini tanıtan bir isim. Ama şeflik ve işletmecilik dışında başka sektörlerde de gözü var!

Giydikleri de Çok Beğeniliyor

Somer Sivrioğlu-1

Programda giydiği yaratıcı kıyafetlerle de dikkat çeken Somer Sivrioğlu, görselliğin sadece yemekte önemli olmadığını dosta düşmana göstermiş oldu. Özellikle de her biri çok yaratıcı sloganlar ve çizimler içeren tişörtleriyle dikkat çeken ünlü isim, pek çok markanın da kendisine kıyafet sponsoru olmasını sağladı. Sonra da kendi markasını kurmaya karar verdi!

Acun Ilıcalı'ya Rakip Oldu

Somer Sivrioğlu-2

Giydikleri çok beğenilince geçen sezon bir e-ticaret sitesiyle ortak olan Somer Sivrioğlu, "Chefline" adı altında kendi tişörtlerini üretip satıyor. Özellikle de bu sezon talep çok yüksek gibi görünüyor! Ama sorun çıkarabilecek bir nokta da var.

Acun Ilıcalı

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın da "Sekiz.com" adında bir e-ticaret sitesi var. Üstelik, site tam da Somer Sivrioğlu gibi kendi tasarımını yapıp satmak isteyenlere yönelik! Teknolojik ürünlerden kıyafete kadar pek çok kategoride üretilen tasarımları satan "Sekiz.com", Acun Ilıcalı'nın diğer internet yatırımları gibi bekleneni veremedi. Somer Sivrioğlu belki de bu yüzden patronunun sitesi yerine başka bir e-ticaret sitesiyle ortak olmayı seçti. Şimdilik her şey yolunda gibi görünüyor ama Somer Şef bu işte daha da ilerlerse, gelecekte ne gibi sıkıntılar çıkar, bilinmez!