Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden birisi olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile olan ilişkisi ile gündeme geldikten sonra her zaman gündemdeki yerini koruyan isimlerden birisi. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve deyim yerindeyse tam bir fenomen olan Şeyma Subaşı'nın yaşadığı her olay, attığı her adım neredeyse hepimizin bilgisi dahilinde. Son olarak ise, Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı ile evliliğinden olan Melisa'ya ilişkin özlemi ve bu hasretin arkasında olabilecek bazı detaylar gündemde. Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından Melisa ile ilgili yaptığı paylaşımlar herkesin kafasını karıştırdı. Takipçilerin aklına 'Acaba Acun Ilıcalı, kızları Melisa'yı Şeyma'ya göstermiyor mu?' sorusu geldi. İşte detaylar!

Melisa Annesindeydi

Mısırlı zengin sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlenme kararı alan ve onunla Miami'ye yerleşecek olan Şeyma Subaşı'yı son günlerde hep üzgün görüyoruz. Evlilik telaşında olan ve hazırlıklarla ilgilenen Şeyma Subaşı'nın burukluğunun nedeni ise kızı Melisa ile ilgili. Subaşı'nın son günlerde yaptığı tüm paylaşımlar, takipçilerin aklına 'Acaba Acun Ilıcalı, kızları Melisa'yı Subaşı'na göstermiyor mu?' sorusunu getiriyor. Geçtiğimiz yıllarda evliliklerini bitirmeye karar veren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, tek celsede boşanmışlardı. Boşanma sonucunda kızları Melisa'nın velayeti babası Acun Ilıcalı'ya verilmiş ancak Melisa annesi ile kalmaya devam edecekti. Bu zamana kadar da bu şekilde Melisa annesinde kalıyordu. Melisa, velayeti babasında olmasına rağmen annesi ile kalmaya devam ederken Şeyma Subaşı geçtiğimiz yıl Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'nin evlilik teklifini kabul etti. Hatta konu ile ilgili Subaşı, "Miami'ye yerleşeceğini, kızı Melisa'nın İstanbul'da okuyacağını ama her ay onu görmek için gidip geleceğini" söylediği bir açıklama yapmıştı.

Acun Kızını Göstermiyor mu?

Şeyma Subaşı, evlilik için hazırlıklarla ilgilenirken Acun Ilıcalı kızı Melisa ile birlikte bir fotoğraf paylaştı. Bunun ardından da Şeyma Subaşı önce kızı ile birlikte oldukları bir fotoğrafı paylaşarak, "Kızımı her zaman özlüyorum" dedi. Hatta ardından ağladığı bir fotoğrafını paylaşarak, "Ve her gün ben...Sanırım bunu paylaşmamalıydım ama zaten paylaştım" dedi. Hatta bunun ardından da "Akıllı bir insan zirvedeyken daha alçakgönüllü olması gerektiğini ancak dokunulmaz olduğunu düşündüğünde tepeden düştüğünde anlar." şeklinde bir paylaşım daha paylaştı. Takipçiler özellikle bu son paylaşımın Acun Ilıcalı ile ilgili olduğunu düşünmeye başlamışken Subaşı bunun üzerine "Ben ateşe dayanıklıyım" diye yazdığı bir paylaşımda daha bulundu.