Acun Ilıcalı bugün Exxen'in son umudu olan Leyla ile Mecnun'un setini ziyaret etti! Yakın zaman sonra Exxen'de yayınlanmaya başlayacak dizi çekimleri son gaz devam ederken; Acun Ilıcalı'nın seti ziyaret etmesi tüm ekibi heyecanlandırdı. Leyla ile Mecnun ekibine iyi şanslar dileyen Acun Ilıcalı, bakalım Exxen'i kurtarabilecek mi?

acun-ilicali.pngacunilicali.jpg

Exxen'in Son Umudu!

Acun Ilıcalı'nın Exxen'i bundan tam 7 ay önce Ocak ayının ilk saatlerinde yayına girdi ancak teknik sıkıntılar ve sorunlarla baş etmeye çalışan Acun Ilıcalı, pek çok kullanıcıdan olumsuz geri dönüşler almaya başladı. YouTube ve Netflix'e rakip olması planlanan Exxen'in aylardır hala 1 milyon abone barajını aşamaması da herkesin kafasında soru işaretine neden oldu.

acun-ilicali.png

Aslında Exxen, büyük bir PR ve reklam çalışması ile seyircilerin karşısına çıktı hatta Sihirli Annem gibi birçok farklı yapımı bünyesinde barındıran Exxen aynı zamanda sosyal medyanın en çok izlenen YouTuberlarını da Exxen'e eklemeyi başardı. Bütün bu olumsuzluklara rağmen yüzbinlerce kişiye ulaşmayı başaran Exxen, Acun Ilıcalı'ya 900 milyon TL'ye mal oldu!

leylailemecnun.jpg

Acun Ilıcalı'dan Sürpriz Ziyaret!

Yüzbinlerce üye Acun Ilıcalı'ya yetmeyince ünlü yapımcı daha farklı yollara başvurmaktan da geri durmadı. Avrupa liglerinin telif hakkını alan Acun Ilıcalı, Şampiyonlar Ligi gibi birçok organizasyonu Exxen'de yayınlayacağını duyurdu. Hatta bununla da kalmadı Leyla ile Mecnun gibi bir dönemin efsanesi olan diziyi geri getirdi!

Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki... Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki...

TRT'nin absürt komedi yapımı Leyla ile Mecnun, Acun Ilıcalı sayesinde tam kadro olarak geri döndü! Final bile yapamadan ekranlara veda etmek zorunda kalan Leyla ile Mecnun'un çekimleri aynı kadro ile yeniden başladı. Oyuncularından yönetmenine ve senaristlerine kadar tam kadroyu yeniden kuran Acun Ilıcalı, bugün Leyla ile Mecnun setini ziyaret etti. Diziye başarılar dileyen Acun Ilıcalı şu açıklama ile yeni bölümlerin Exxen'de olacağını duyurdu;  "Herkesin emeğine sağlık. #LeylaileMecnun çok yakında tam kadro yepyeni bölümleriyle #EXXEN'de.. "