2005 yılından beri ekranların hayranlıkla izlenen yarışma programlarından olan Survivor, bugün de hala reyting rekorları kırmaya devam eden TV programlarından birisi. 7'den 70'e neredeyse her yaştan ve her kesimden bir izleyici kitlesine sahip olan program, başladığı günden bu yana heyecan ve adrenalinle izleyicileri ekran başında tutmayı başarıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışmanın yeni sezonu içinse meraklı ve heyecanlı bir bekleyiş sürüyor. Bu sezonda kimlerin yarışacağı, ünlüler kadrosunda kimlerin olacağı, yarışmanın kurallarına ilişkin herhangi bir yenilik olup olmayacağı gibi sorular yarışmanın takipçileri tarafından sorulmaya devam ediyor. Derken bu meraklı bekleyiş yerini Acun Ilıcalı'dan gelen müjdeli haberle daha da büyük bir meraka ve heyecana bıraktı. Survivor başvurularının başladığını duyuran Acun Ilıcalı, bu yılki Survivor'ın her zamankinden daha farklı olacağını duyurdu. İşte yarışmanın tanıtımına ilişkin detaylar!

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Daha Farklı Bir Survivor Geliyor!

2005 yılında 'Survivor Türkiye: Büyük Macera' ismiyle ilk kez ekranlara gelen yarışma programı, bugün hala aynı heyecan ve ilgiyle devam ediyor. 2006 yılından bu yana Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı ve TV 8 ekranlarında izlenilen Survivor için yeni sezonun startı verildi. Survivor hayranları bir süredir bu sezonun ne zaman başlayacağını, ünlülerin kimler olacağını ve daha bir çok şeyi merak ederken Acun Ilıcalı'dan sonunda müjdeli haber geldi. Survivor 2023 başvurularının başladığını duyuran tanıtımda bu yılki Survivor'ın diğerlerinden daha farklı olacağı da belirtildi.

Akıl da Gerekli

2005 yılında ekranlarla buluşan ve 2006 yılından bu yana Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleştirilen ve her yıl reyting rekorları kıran Survivor'ı bilmeyen yoktur. Gerçekten de 7'den 70'e her yaştan izleyici kitlesine sahip olan yarışmada her sezon kıyasıya mücadelelerle seyircilerin karşısına geliyor. Geçtiğimiz sezonda da herkesi ekran başına kilitleyen yarışmada, kazanan Nisa Bölükbaşı olmuştu. Şimdi ise gözler 2023 Survivor macerasında. İzleyiciler tarafından merakla beklenen duyuru için sonunda Acun Ilıcalı'dan beklenen haber geldi. 2023 tanıtımlarına başlayan Survivor için başvuruların başladığını açıklayan Acun Ilıcalı ayrıca yarışmadaki yenilikten de bahsetti. TV8'in resmi web sitesinden yapılacak olan başvurular için yapılan duyuruda, "Ada yaşamı ya da performansın dışında, aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor!" denildi.