Ülke genelinde yaşanan ekonomik darboğaz, bazı kişileri hiç etkilemediği gibi, ortaya çıkanlar yoksul veya zengin herkesi şaşırtabiliyor. Yakın bir geçmişte Acun Ilıcalı’ nın kız arkadaşı Çağla Altunkaya’ nın alışverişini görenler olağanüstü derecede şaşırmıştı. Varlıklarıyla aralıklarla gündem olmaya devam eden Acun Ilıcalı, yayınlanan Survivor 2023 tanıtım videosunda kullandığı arabayla yeniden gündeme yerleşti. Bununla birlikte tanıtım videosunda yanından geçen arabada bulunan kişinin de Snoop Dog’ a benzetilmesi, sosyal medya da asıl fırtınayı kopardı. İçeriğimizin devamını olurken, kendinizi aşırı fakir hissedebileceğimizin uyarısını yaparak, Acun Ilıclaı ile ilgili ayrıntıları inceleyelim.

Survivor 2023 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Survivor 2023 yarışmasının tanıtım videosu yayınlandı. Doğal bir şekilde genellikle bu tür tanıtımlarda yapılan bazı şeylerle, kamuoyunun dikkatinin yönlendirilmesi sıklıkla karşılaştığımız bir olay. Görünen oki Acun Ilıcalı bu sefer bunu bayağı bir abartmış durumda. Ülke ekonomik kaos nedeniyle kırılırken, Acun Ilıcalı’ nın tanıtım videosunda kullandığı araba ve girişi, izleyicilerden anında büyük tepkiler aldı.

Tanıtım videosunu izleyenlerin hem fikir olduğu tek konu “ Bu nasıl para kardeşim “ şeklinde ifadelere döküldü. Acun Ilıcalı ilk önce özel uçağından indi, ardından yeşil bir spor arabaya binerek, yarışmacıların bulunduğu alana doğru aracını sürdü. Göz alıcı spor arabayı gören izleyicilerin sosyal medya aracılığıyla " Acun Ilıcalı'nın kullandığı yeşil spor arabanın markası ne, ne kadar, kaç para? " gibi sorular sorulmaya başlandı.

Bir paylaşımda “ aracın ne olduğuna yanıt arıyorsanız hemen söyleyeyim. Lamborghini markasına ait "Aventador SVJ" modelini kullanıyor kendisi. “ cevabı geldi. Bahsi geçen Lamborghini Aventador SVJ modeli aracın ikinci el fiyatı 20.000 milyon lira üzerinde. Aracın sıfır fiyatıyla ilgili bilgiyeyse pek rastlanmıyor.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

Snoop Dog’ı da mı Satın Aldın Acun?

Tanıyım videosunda en fazla dikkati çeken ayrıntıysa, Snoop Dog oldu. Aracı yarışmacılara doğru süren Acun’ un yanından geçen arabada bulunan kişi Snoop Dog’ a benzetilince, sosyal medya da “ Snoop Dog’ ıdamı satın aldın Acun “ şeklinde paylaşımlar yapıldı. Spor arabadan indikten sonra, klasik aracına geçiş yapan Acun, yoluna bu şekilde devam etti. Son olarak kıyıda beklemekte olan deniz uçağına binerek yarışmacıların olduğu yere doğru yol aldı.

202 Yılının tanıtımında Acun kırmızı bir spor arabadan sonra, off-road bir araca binmiş sonrada jet-ski ile yarışmacılara ulaşmıştı.2021 Ünlüler ve Gönüllüler konseptinde bu defa Acun’ un kişisel denizaltı aracı olan Seabreacher’ la gündem olmuştu. Ardından su altı ve üstünde gidebilen TT markasına sahip motoruna binmişti. 2022 yılındaysa motorcu arkadaşlarıyla birlikte son derece havalı bir giriş yapmıştı. Acun ılıcalı’ nın servetinin 100 milyon dolar seviyesinde olduğu konuşuluyor.