Somer Sivrioğlu, yüksek lisans eğitimi için gittiği Avustralya'da bir restoran açtı ve yıllarca orada yaşayarak Türk yemeklerini tanıttı. Konu mutfak olunca neredeyse rakipsiz olan ünlü şef, Avustralya'da yayınlanan "MasterChef" yarışmasında da jüri üyeliği yaptı. Türkiye'de defalarca denense de tutmayan "MasterChef"in rating şampiyonu olmasını sağlayan kadroda yine o vardı. Böylece, tüm Türkiye onu tanıdı ve ustalığına şapka çıkardı. Eğlenceli halleriyle sevilen Somer Sivrioğlu'nun aile hayatı da yakından takip ediliyordu.

Yasak Aşk Skandalı

Somer Sivrioğlu-3

"MasterChef"le tanınmaya başladığı dönemde, Somer Sivrioğlu tam 18 yıldır Aslı Sivrioğlu ile evliydi ve iki de çocukları vardı. Dolayısıyla, örnek aile hayatı da herkesin dilindeydi! Ama çok geçmeden bir ihanet skandalı patladı. Somer Sivrioğlu'nun eşini "MasterChef"teki program editörlerinden Pınar Kızılkaya ile aldattığı ortaya çıktı. Aslı Sivrioğlu ve Pınar Kızılkaya'nın o dönemki eşi de bu iddiaları doğrulayınca ünlü şef o dönem hayli gözden düştü! Hal böyle olunca, aşklarını gizli saklı yaşamaya karar verip kendilerini unutturmaya çalıştılar.

Aşk Paylaşımı Geldi

Ama bu strateji de bir yere kadar devam etti. İlişkilerinin devam edip etmediğini kimsenin bilemeyeceği kadar gizlenen çift, kendilerini sosyal medyada ele verdi. Pınar Kızılkaya, sevgilisinin paylaştığı fon fotoğrafını bir öpücük emojisi ile birlikte Instagram hikayesine koydu. Böylece, aşkın tam gaz devam ettiğini hatta çiftin gizlilikten sıkıldığını da fark ettik! 

Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..." Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..."

Acun Ilıcalı'ya Benzetildi 

Somer Sivrioğlu Acun Ilıcalı

Öte yandan, tekrar su yüzüne çıkan bu aşk sosyal medyada da yeni tartışmalara neden oldu. "Parayı bulan erkek" gibi stereotipler ve klişelerden yola çıkan yorumlar çoğunluktaydı. Ama Somer Sivrioğlu'nu patronu Acun Ilıcalı'ya benzetenler de oldu. Malum, Acun Ilıcalı'nın da aşk ilişkileri hep kendisinden epeyce genç insanlarla oluyor ve tepki çekiyor!