Ünlü dijital platformlarından birisi olan Netflix, yerli ve yabancı dizilerle abonelerine eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirtmeye devam ediyor. Son zamanlarda ise bir süredir merakla beklenen Şahmaran dizisi yayına başladı. Geçtiğimiz günlerde yayına giren ve başrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in başrollerinde olduğu Şahmaran için tepkiler de gelmeye başladı. +18 sahneleri ile çok konuşulan dizi aynı zamanda Burak Deniz'in yılan adama dönüşmesi ile de daha epeyce konuşulacak gibi görünüyor. Hatta dizinin yayınlanmasının ardından Burak Deniz'in yılan adama dönüşmesi konusunda oldukça komik tepkiler verilmeye başladı bile. İşte sizi gülmekten kıracak bazı izleyici yorumları ve diziye dair detaylar!

Şahmaran Yayına Girdi, Ama...

Çok izlenen popüler dijital platformlardan birisi olan Netflix, geçtiğimiz gün beklenen bir yerli diziye daha yayın startını vermiş durumda. Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı Şahmaran, bundan yıllar önce annesini terk eden dedesi ile yüzleşmeye karar veren Şahsu'nun kendisini sıra dışı ve gizemli bir topluluğun içinde bulmasıyla başlıyor. Ancak dizi daha şimdiden konusu yerine +18 sahneleri ve Burak Deniz'in yılan adama dönüşümü ile konuşulmaya başladı. Fakat izleyicilerin birçoğu bu konuda epey takılırken her geçen gün daha fazla komik tepkiler gelmeye devam ediyor.

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Güldüren Tepkiler

Netflix'in yeni dizisi Şahmaran, sosyal medyanın en güldüren konularından birisi haline geldi. Diziyi izleyenler gördüklerinden sonra kendilerini tutamayıp sosyal medyada birbirinden komik tepkiler verdi. İşte bu tepkilerden bazıları:

  • "Hayatımda daha az cringe başka bir şey görmedim. Tüylerim diken diken oldu."
  • "Biz cidden böyle bir şeyler yapmayalım valla olmuyor zorlamanın bi manası yok"
  • "Kurt adam mı? Adamın damaktan 2 tane çubuk çıkıyor"
  • "Yeminle burda yarıldım gülmekten ya hepsi iyi oyuncular ve böyle bi efekt falan kullanılmış. Rezil etmişsiniz gül gibi çocukları"
  • "Dişlerinin altına kürdan sokmuşlar"
  • "Bazen de olmuyorsa fantastik dizi çekme işine girmemek gerek sanki"
  • "Kutsal damacanadan sonra ülkece bırakacaktık bu kurt adam işlerini falan"
  • "Gördüğümü unutmak için şimdi gidip teen wolf izleyeceğim"