Adana'da bir sokak düğününde tabanca ile havaya ateş açan 23 yaşındaki Cuma B. ve 22 yaşındaki Celal B. kardeşler ile kendilerini silah kullanmamak için uyaran damat ve ailesi arasında kavga çıktı. Kavga sırasında Cuma ve Celal kardeşler silahla yaralanırken, gözaltına alınan damat ile kardeşi ve yeğeni ise tutuklandı.

Düğün Kan Gölüne Döndü

düğünde kavga

23 Ekim günü Adana’nın Yüreğir ilçesinde meydana gelen olayda İbrahim Karakuş ile Y.O.’nun düğünlerine karılan Cuma ve Celal B. kardeşler, önce tabanca ile havaya ateş açtılar. İbrahim Karakuş ise önce bu şekilde tabanca ile havaya ateş açmaları nedeniyle kardeşleri uyardı. Uyarının ardından Karakuş’un ağabeyi Sabah Karakuş (35) ve yeğeni Mustafa Karakuş’un (19) da dahil olduğu tartışma, kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada taraflar birbirlerine tabanca ve tüfeklerle karşılık verdiler. Çıkan olay sonrasında Cuma B. başına, kardeşi Celal B. ise vücuduna isabet eden saçmalarla yaralandı. İki kardeş aldıkları yaralar nedeniyle yere yığılırken, şüpheliler olay yerinden kaçtı.

Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor! Dışardaki Hazır Cipsin Uzun Yıllardır Saklanan Formülünü Bulduk, Bu Şekilde Yapınca Orijinal Lays Tadında Oluyor!

Damat Tutuklandı

Sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrasında yaralılar ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Celal B.’nin tedavisi sürerken ameliyata alınan Cuma B.’nin ise durumunun ağır olduğu belirtildi. Bu esnada Cinayet Büro Amirliği ekipleri, adresleri belirlenen şüphelileri yakalayarak emniyete götürdü. Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen İbrahim Karakuş, Sabah Karakuş ile Mustafa Karakuş çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.