Gerek yarışmada yaşanan gerilim ve heyecan dolu anlarla, gerek yarışmacıların ve jüri üyelerinin yetenekleri ve ustalıkları ile milyonların beğenerek izlediği MasterChef Türkiye'de dün akşam, yeni bir eleme gecesi daha ekranlara geldi. Bu elemenin ardından yarışmaya veda eden isim Gamze olurken, gerek jüri üyelerinin söyledikleri gerekse Gamze'nin veda konuşması herkesi duygulandırdı. İşte Gamze'nin MasterChef'e vedasında yaşananlar...

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Küçük Bir Hata Her Şeyi Batırdı

Dün akşam TV 8 ekranlarında yayınlanan ve sevilen yarışma MasterChef Türkiye'de yeni bir eleme heyecanı vardı. Bu eleme sonrasında yarışmaya veda eden isim karidesin bağırsağını temizlemeyi unutan Gamze oldu. Gamze'nin tabağı herkes tarafından çok beğenilse de, maalesef bu hata yüzünden şeflerden düşük puan aldı ve turu 14 puanla bitirdi. Burada motivasyonu düşen Gamze ardından Tolga ile son ikiye kalmış olsa da maalesef yarışmaya veda eden isim oldu. Gamze'ye ilke veda eden isim olan Somer Şef Gamze için "Geçen yıl 2. turda elenmiştin. Bu yıl MasterChef'i 9. olarak tamamladın. İnanılmaz bir gelişme gösterdin. Hem çocuklarına hem de hayallerini erteleyen kadınlara örnek olmak istiyorum' demiştin. Bence bu örneği fazlasıyla onlara gösterdin. Senin yolun buraya kadarmış. O çok özlediğin çocuklarına bugün itibariyle kavuşuyorsun. Yolun açık olsun." dedi.

Tüm Şefler Duygulandı