Yaptığı programlar ve sıra dışı sözleri ile herkes tarafından tanınan Adnan Oktar'ın Suç Örgütüne yönelik davası yeniden görülüyor. Suç Örgütüne yönelik hükmün İstinaf Mahkemesi tarafından usulen bozulmasının akabinde dava yeniden görülürken, Adnan Oktar'dan yine çok konuşulacak ifadeler geldi. Mütalaaya karşı savunma yapan Adnan Oktar, savunmasında 'Ben alelade bir insan değilim. Kadınların beni sevmesi, benim kadınları sevmem kıskanılıyor. Homoseksüel lobisi ve çirkin kadınların lobisi bunlar' ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Adnan Oktar: Homoseksüel Lobisi ve Çirkin Kadınların Lobisi!

Suç örgütüne yönelik hükmün İstinaf Mahkemesi tarafından bozulmasının ardından davası yeniden görülen Adnan Oktar'ın duruşmasında mahkeme başkanı önceki duruşmada ara kararlarından MİT'e yazılan yazılara dönüş yapılamadığını belirtti. İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan duruşmaya Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu tutuklu sanıklar getirildi. Duruşmada örgütün varlığının Yargıtay kararıyla sabit olduğunu belirten şikayetçi avukatına karşı sanıklar anında tepki göstermeye başladılar. Tepki gösteren sanıkalrdan birisi ola nAdnan Oktar ise yine sansasyonel ifadeler kullandı. Oktar, 'Ben alelade bir insan değilim, benimle ilgili iftira atıldığında anında cevap vermem lazım. Kadınların beni sevmesi, benim kadınları sevmem kıskanılıyor. Homoseksüel lobisi ve çirkin kadınların lobisi bunlar' dedi.

Sanıklar Kendilerini de Adnan Oktar'ı da Savundu

Duruşmada hazır olan sanıklardan birisi olan ve tutuksuz yargılanan sanık Hatice A. da, savunmasında hem kendisini hem de Adnan Oktar'ı savundu. Hatice A.; '17 yıllık devlet memuruyum. Meslek hayatım boyunca devlet terbiyesiyle yaşadım. Devletimizi zora sokacak, bir yapılanmaya, topluma hep karşı çıkmışımdır. 2012 yılında Adnan Oktar’ın çevresinden birkaç kişiyi sosyal medyadan eklemem ile tanıştım. Ardından kitaplarını okumam ile Adnan Oktar’a ilgim başladı. Benim örgütün içerisinde yardım suçuyla suçlanıyorum. Örgüt propagandası yapmakla suçlanıyorum. Bu suçlamalar söz konusu değildir. Söylediğim şeyler sevgi bağlamında şeylerdir. Propaganda içerikli sözler söylemedim. Adnan Oktar’ın kitaplarını milli sevgim, şuurum artmasıyla sipariş verdim ve okudum. Genel olarak kitap okumayı seven biriyim, sadece Adnan Oktar’ın değil diğer yazarların da kitaplarını okurum. Kitap okumanın da suç olmadığını biliyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum beraatimi talep ederim' şeklinde konuştu.