Uzun yıllardır Türkiye'nin en sevilen ünlüleri arasında yer alan İbrahim Tatlıses, geçirdiği kaza sonrasında yeniden hayata dönmüş ve konserlere başlamıştı. 2 yıldır İbo Show'u başarıyla sunmaya devam eden İbrahim Tatlıses'in ailesiyle arası bir türlü düzelmiyor. 19 Haziran Pazar Babalar Günü'nde ilk eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı'nın hakaretlerine mağruz kalan İbrahim Tatlıses, bugün Beyaz TV'nin "Beyaz Magazin" programına canlı yayında bağlandı ve ilk eşiyle en büyük oğluna demediğini bırakmadı. Hatta kendisine büyü yapıldığını bile iddia etti!

İbrahim Tatlıses'i Çileden Çıkarttılar!

Beyaz TV'nin "Beyaz Magazin" programına canlı yayınına bağlanan İbrahim Tatlıses, ilk eşi Adalet Sara ve Ahmet Tatlı hakkında şu sözleri söyledi; "45 senedir ayrılmışım 45 senedir maaş ödüyorum. Bir maaş ödemesem şirketi karıştırıyorlar. Oğluna yedi dükkân verdim, hepsini batırmış neyin helalliği. Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim.  Ben hiçbir kadını mağdur etmem Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o 7 tane dükkân verdim. En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. 70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne zaman çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı, uğraşayım ne yapayım artık. Merhamet edin bana biraz…"

ibrahim-tatlises

İbrahim Tatlıses, Ahmet Tatlı'ya 7 dükkan açtığını ancak kendisinin hepsini iflasa sürüklediğini anlattı; "Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç… Bir insana yedi dükkân verirsin yedisi de batar mı? Onun ismini bile duymak istemiyorum. Bodrum'dan çıktım geliyorum bana çok ağır laflar etti. Onları şimdi söylemeyeceğim. Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor, 'hep içime atıyorum' diye. Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim oturuyorsun."

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Büyü İddiası!

Şu sıralar 5 yıldır birlikte olduğu Gülçin Karakaya ile ayrı olduğunu söyleyen İbrahim Tatlıses, bu ayrılığı da Adalet Sara ve Ahmet Tatlı'nın büyülerinin nedeni olduğunu söyledi: "Bodrum'daki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya'dır. Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor 'para gitmesin' diye. Ben zamanı gelince paramı ne yapacağımı biliyorum. hepsini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağım."