Akaryakıt fiyatlarında ortaya çıkan yükselişler, bankalar tarafından sağlanan çeşitli promosyonların yoğunlaşmasına neden oldu. Sürekli akaryakıt alımı gerçekleştirenler için, İş Bankası Maximum kart sahiplerine özel bir kampanya hazırlanmış. Maximum kart sahipleri Petrol Ofisi istasyonlarından 150 TL ve üzeri 4. Akaryakıt alımlarında 40 TL MaxiPuan kazanabiliyor. Ödemelerden en az bir tanesinin temassız Maximum öde-geç sistemiyle yapılması, bir tanesinin Maximum Mobil içerisindeki Pazarama da bulunan öde-geç sistemiyle yapılması halinde, ödül MaxiPuan 50 TL oluyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Maximum Petrol Ofisi 50 TL MaxiPuan Kampanyası Özellikleri

Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında geçerli olan kampanya, 31 Mart 2022 tarihine kadar devam ediyor. Maximum Mobil Pazarama Öde-Geç ve Maximum Temassız Öde-Geç sistemlerinin kullanıcıya tanıtılmasını da hedefleyen kampanya da, bu iki sistemi ödemelerde en az bir defa kullanmanız gerekiyor. Doğrudan Maximum kart ile yapılan ödemelerde 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişini 4. Defa yaptığınızda 40 TL MaxiPuan kazanıyorsunuz.

Ödemelerden en az birer tanesini Maximum temassız Öde-Geç ve Maximum Mobil Pazarama Öde-Geç sistemleriyle yaparsanız, 4. Defada 50 TL MaxiPuan kazanabiliyorsunuz. Kazanılan MaxiPuanlar, sadece Petrol Ofisi istasyonlarında ve sadece akaryakıt alımlarında kullanılabiliyor. Sürekli akaryakıt alışverişi gerçekleştirenler için, önemli bir indirim avantajı oluşuyor. Kazanılan MaxiPuanlar, 06 Nisan 2022 tarihinde kartınıza yükleniyor. Kampanyadan Maximum özelliği bulunan tüm kredi kartları ve İş Bankası bankamatik kartları faydalanabiliyor. Ticari kartlar kampanyadan faydalanamıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için bireysel Maximum kart sahibi olmanız gerekiyor.

Maximum Kart Petrol Ofisi 50 TL Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanya 31 Mart 2022 tarihine kadar sürecek. Maxipuan kazanabilmeniz için, öncelikle mutlaka kampanya katılımı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım yapılmadığında, diğer koşullar yerine getirilmiş olsa bile ödül kazanmıyorsunuz. Kampanyaya katılabilmek için, Maximum mobil içerisinde bulunan “Kampanyalar” bölümünden, ilgili kampanyanın bulunarak “Katıl” butonuna tıklanması gerekiyor. Kampanyaya katılım için herhangi bir ilave ücret ödemiyorsunuz.

29 Mayıs 2018 tarihinden önce teslim edilmiş Maximum kartlar için, bir kereye mahsus olmak üzere, Petrol Ofisi istasyonlarındaki POS cihazlarından aktivasyon yapılması halinde temassız Öde-Geç sistemi kullanılabiliyor. 29 Mayıs 2018 sonrasında teslim edilmiş Maximum kartlarda, temassız Öde-Geç sistemi kullanabilmek için, herhangi bir ön hazırlık yapılmasına gerek yok.