Yeni yıl ile birlikte hemen hemen her ürüne ciddi seviyelerde zam geldi. Bu ürünlerin başında da tabii ki akaryakıt geliyor. Son yıllarda sürekli yukarı yönde bir grafik çizen ve katlanarak artan akaryakıt fiyatları araç sahipleri için ciddi sıkıntı oluşturuyor. Akaryakıt zamlarının ardından vatandaşlar iş veya bireysel araçları için yakıt alırken ekonomik olarak ciddi zarar görüyor. Bankalar vatandaşların yakıt alımlarına yönelik düzenledikleri kampanyalarıyla destek oluyor. Yakıt alımlarında önemli indirim fırsatından yararlanılabilmesini sağlıyor.

Garanti BBVA BP Yakıt Alımlarına 40 TL İndirim Kampanyası

Garanti BBVA, global ölçekte yaşadığı artışla ülkemizde de zamlanan akaryakıtta, indirim fırsatından yararlanmaya yardımcı oluyor. Garanti BBVA müşterileri, BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt alımlarında 40 TL indirim kazanıyor. Garanti BBVA ile BP arasında imzalanan yeni kampanya protokolü kapsamında vatandaşlar 40 TL’ye varan Bonus kazanma şansını yakalıyor.

Garanti BBVA 40 TL BP İndirim Kampanyası Koşulları

Garanti BBVA’nın BP istasyonlarında geçerli 40 TL’ye varan Bonus kampanyasından yararlanabilmek için banka müşterisi olunması gerekiyor. 01 Ocak 2022 ile 15 Şubat 2022 tarihleri arasında sürecek kampanya kapsamında Garanti BBVA müşterileri kartlarıyla BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt alımlarında faydalanabiliyor. Garanti BBVA müşterileri SMS ile katılım gerçekleştirdiklerinde 30 TL, BonusFlaş uygulamasından katılım gerçekleştirdiklerinde ise 40 TL değerinde Bonus kazanabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Bonus üye işyerlerinden BP istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde olacak şekilde 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasına 40 TL’ye varan Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 4 defa 150 TL’lik yakıt alımı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ayrıca yakıt alımını BP istasyonlarında Garanti BBVA kartlarıyla gerçekleştirmelisiniz. 40 TL hediye kazanabilmek için yaptığınız akaryakıt alımlarının tek seferde 150 TL olacak şekilde farklı günlerde toplam 4 defa gerçekleştirilmiş olması gerekiyor.

Garanti BBVA BP Kampanyasına Katılma Yöntemleri

Akaryakıt alımını yapmadan önce Garanti BBVA BP 30 TL indirim kampanyasına katılım gerçekleştirmelisiniz. Kampanyaya katılmak için “BP” yazıp, “3340” numarasına SMS göndermelisiniz. Ayrıca Garanti BBVA’nın BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” seçeneğine tıklayabilirsiniz.