Araç sahiplerine büyük müjde ING Bank’tan geldi. ING Bank, 2022’de araçlarına yakıt alırken, fiyatlardan yakınanlara büyük bir fırsat sunuyor. ING Bank müşterileri sadece harcama sözü vererek tam 500 TL değerinde yakıt hediyesi kazanma şansını yakalıyor. 500 TL değerinde yakıt harcamasının ING’den olduğu kampanyadan yararlanmak için sadece 12 ay boyunca harcama sözü vermeniz yeterli! İşte ING yakıt kampanyasının detayları!

ING Bank’tan 500 TL Yakıt Kampanyası

ING Bank, tüm kredi kartı müşterilerine verecekleri 12 ay boyunca yakıt alma sözlerine anında 500 TL yakıt hediye ediyor. 500 TL değerinde yakıt hediyesinden faydalanmak isteyen ING Bank kredi kartı müşterilerinin tek yapmaları gereken ise 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımı yapacağı taahhüdünü vermesidir.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kampanya kapsamında taahhüt edilen 12 ay boyunca 500 TL ve üzeri yakıt alımının ING kredi kartı ile yapılacağı sözüyle 500 TL değerinde yakıt harcaması hediyesini anında kazanabilmek mümkün oluyor. 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımını ING kredi kartı ile Petrol Ofisi şubelerinden yapanlar, 500 TL hediye kazanıyor.

ING Bank Petrol Ofisi Yakıt Alımı Kampanyasının Koşulları

ING Bank ile Petrol Ofisi arasında imzalanan protokol ile ING kredi kartı müşterileri, Petrol Ofisi’nden 12 ay boyunca her ay 500 TL ve üzeri yakıt alımı yapacaklarını taahhüt ederek, 500 TL yakıt harcamasının ücretsiz olmasını sağlayabiliyor.

ING Bank’ın yakıt alım hediyesi kampanyasından yararlanabilmek için 12 ay boyunca her ay 500 TL değerindeki yakıt alımının ING kredi kartı ile Petrol Ofisi şubelerinden yapılması gerekiyor. Kampanya kapsamında taahhüdünü yerine getirebilmek için ING kredi kartı müşterilerinin ödemelerini, Petrol Ofisi mobil uygulamasındaki “Öde-Geç” sisteminden yapması gerekiyor.

Petrol Ofisi mobil uygulamasını cihazına indirerek, “Öde-Geç” kısmında ING kredi kartını ve yakıt alımı yapılacak araç plaka bilgisini kayıt etmek gerekiyor. Böylelikle 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımını buradan yaparak, taahhüdü yerine getirebilmek mümkündür. 12 ay boyunca her ay 500 TL değerindeki yakıt alımını Petrol Ofisi Öde Geç sisteminden yapacağını taahhüt ettiğinizde 500 TL yakıt alımınız anında ING Bank tarafından karşılanıyor.