Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Akbank hazırladığı son kampanyayla, 7.500 liraya kadar sıfır faizle kredi kullanabilmenizi sağlıyor. Temassız müşteri olma teknolojisi, herkesin sadece cep telefonunu kullanarak, şubeye giderek çeşitli bürokratik işlemler yapmak zorunda kalmadan Akbank müşterisi olmanızı sağlıyor. Bu yeni bankacılık hizmetinden faydalanabilmeniz içinse, sadece NFC uyumlu bir cep telefonu ve yeni tip yongalı T.C. kimlik kartına sahip olmanız yeterli oluyor.

Akbank’ ın hazırladığı kampanya, sadece yeni müşteri olanlar için geçerli. Cep telefonunuza indirdiğiniz Akbank mobil uygulamasında bulunan “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, müşteri olma sürecini tamamlayan, ardından kredi kartı başvurusu yapan ve onaylanan herkes 7.500 TL Taksitli Nakit Avans ürününü faizsiz olarak kullanabiliyor.

Akbank Mobilden Müşteri Ol, 7.500 TL Faizsiz Kredi Kullan Kampanyası Özellikleri

Kampanya 31 Temmuz 2022 tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihe kadar, cep telefonuna Akbank mobil uygulamasını indirerek, temassız müşteri olma teknolojisi aracılığıyla Akbank müşterisi olanlar, kampanyaya katılma hakkı kazanıyor. Daha önce Akbank müşterisi olanların en az 6 aydır kredi kartı veya hesaplarını kapatmış olması gerekiyor.

Hali hazırda müşteri olanlar kampanyadan faydalanamıyor. Mobilden müşteri olma sürecini tamamlayanlar, yine mobil aracılığıyla, ya da internet şubesi, müşteri iletişim merkezi veya internet şubesi aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar. Başvuru sonucunda kredi kartı onaylanan herkes, 7.500 lira Taksitli Nakit Avans ürününü 2 ya da 5 ay vade seçeneğiyle faizsiz bir şekilde kullanabiliyor.

Daha uzun vade seçenekleri ve daha fazla tutardaki Taksitli Nakit Avans ürünleri, uygulanmakta olan faiz oranları üzerinden işlem görüyor. Taksitli nakit avans ürününü, onaylanan kredi kartınızın nakit çekim limiti doğrultusunda, en fazla 7.500 lira olmak üzere faizsiz kullanabiliyorsunuz.

Akbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyasından Kimler Yararlanabiliyor?

Temassız müşteri olma teknolojisini kullanarak, yani cep telefonunuza indirdiğiniz Akbank mobil uygulaması aracılığıyla müşteri olup, bireysel kredi kartı alan ve onaylanan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Yeni müşteri olmanız gerektiği gibi, ticari kredi kartları da kampanyadan faydalanamıyor. Sadece bireysel ve mobilden yeni müşteri olanlar kampanyadan faydalanabiliyor. Kullanılan taksitli nakit avans ürünü 2 ya da 6 ay vade seçenekleriyle kampanya kapsamında kullanılabiliyor.