Yüksek enflasyon ticaret hayatını da olumsuz şekilde etkiliyor. Vatandaşın geçim sıkıntısı yaşadığı dönemde esnaflar ise düşük kazançlarla karşılaşıyor. Ticari etkinliğin oldukça düştüğü 2022 yaz döneminde ödemelerine yetişmekte zorlanan KOBİ’ler için ise Akbank yardımcı oluyor. Akbank, acil ödemeleri için toplu nakde ihtiyaç duyan KOBİ’lere rahat nefes aldıracak %0.99 faizli kredi kampanyasını duyurdu. Peki Akbank’ın KOBİ’lere özel uygun faizli kredi kampanyasından nasıl yararlanılabilir? İşte kredi şartları!

Akbank’tan KOBİ’lere Özel Nefes Aldıran Kredi

Akbank, 2022’de ekonominin olumsuz gidişatından çok fazla etkilenen KOBİ’lere de destek olmaya devam ediyor. Ödeme tarihleri gelen ve düşüş işleri nedeniyle nakit ihtiyacı had safhaya çıkan KOBİ’ler, Akbank’tan avantajlı koşullara sahip uygun kredi kullanımı gerçekleştirebiliyor. Akbank’ın gerçekleştirdiği ve KOBİ’lere özel olan “Nefes Aldıran Kredi” kampanyasıyla KOBİ’ler, acil ödeme ve harcamalarını çok uygun koşullarda kredi kullanarak, karşılayabiliyor. Böylelikle ekonomik açıdan bir süreliğine rahat bir nefes alma şansını yakalıyor.

Akbank KOBİ Kredisi Koşulları

Akbank’ın KOBİ’lere özel “Nefes Aldıran Kredi” kampanyası kapsamında KOBİ’ler %0.99 faizli ve 12 ay vadeli krediyi 50.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kullanabiliyor. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen KOBİ’lerin hali hazırda Akbank müşterisi olmaması gerekiyor. Çünkü kampanyalı kredi koşullarından yararlanabilmeleri için mutlaka Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Akbank KOBİ müşterisi olunması gerekiyor.

Akbank Mobil uygulamasını cihazına indiren KOBİ’ler, daha sonra “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından yeni müşteri olabiliyor. 7 gün 24 saat pratik bir şekilde müşteri olma adımları tamamlanabiliyor. Akbank Mobil’den ilk defa müşteri olan KOBİ’ler daha sonra yine Akbank Mobil uygulaması üzerinden %0.99 faizli ve 12 ay vadeli 50.000 TL üst limitli krediye başvuru gerçekleştirebiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Akbank’ın KOBİ’lere özel olan avantajlı kredisinden 30.06.2022 tarihine kadar yararlanılabiliyor. Ayrıca Akbank tarafından sunulan bu kredi kampanyasında üst limit 90 Milyon TL’dir. Bu nedenle KOBİ’ler acil nakit ihtiyaçları için vakit kaybetmeden hemen Akbank Mobil üzerinden işlemlerini tamamlayarak, krediye başvurmalıdır. 50.000 TL limitli krediyi 12 ay vadeli olarak kullandığında KOBİ’ler %0.99 faiz oranından yararlanabiliyor ve aylık kredi taksit tutarı sadece 4.453.53 TL oluyor.