Çok uzun zamandır bankaların hayatımızda önemli bir yer tutuyor olması, bankalar arasında ciddi bir rekabete yol açıyor. Modern ekonomi ve finans sisteminde bankacılık ürün ve hizmetleri aktif şekilde kullanılıyor. Bankalarda vatandaşların kendi ürün ve hizmetlerini kullanmasını teşvik etmek için özel kampanyalar düzenliyor. Bu rekabette, vatandaşa işlemlerinde ve alışverişlerinde önemli indirimler ve yüzler TL’lik hediyeler kazandırıyor. Harcadıkça kazandıran kredi kartı kampanyaları özellikle Pandemi döneminde vatandaşlara ekonomik bir destek oluşturuyor.

Akbank Yeni Müşterilere Özel 250 TL Hediye

Türkiye’nin en önemli bankacılık kuruluşlarından Akbank’ın 28 Şubat 2022 kampanyası kapsamında 250 TL değerinde Chip Para kazanabilirsiniz. Akbank’ın Axess ve Wings kredi kartlarına ilk defa başvuruda bulunan ve başvurusu onaylanan kişiler, bu kampanyadan yararlanabiliyor. Daha önce Axess veya Wings kredi kartı kullanmamış yeni Akbanklılar, 250 TL değerinde Chip Para kazanma şansını yakalıyor.

Akbank 250 TL Chip Para Kampanya Koşulları

Akbank’ın yeni Axess ve Wings kredi kartı sahipleri için sunduğu 250 TL Chip Para hediyesinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken, kredi kartı başvurusunda bulunmaktır. 28 Şubat 2022 tarihine kadar Axess ve Wings kredi kartı başvurusu yapıp, başvurunuz onaylandığında kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Akbank Axess ve Wings kampanyası kapsamında 500 TL ve üzeri ilk harcamanız için 250 TL değerinde Chip Para kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu kampanya kapsamında Axess veya Wings kredi kartı sahibi olduğunuzda yıllık olarak uygulanan kart ücretini ilk yıl boyunca ödemek zorunda da kalmıyorsunuz.
Akbank 250 TL hediye kampanyasından yararlanmak için ilk defa Axess veya Wings kredi kartı başvurusunda bulunmalısınız. Ayıca başvurunuz esnasında “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” şeklindeki uyarıyı da işaretlemeniz gerekmektedir. 250 TL Chip Para’yı almak için

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

28 Şubat 2022 tarihine kadar onaylanan Axess veya Wings kredi kartınızla tek seferde 500 TL ve üzeri harcama gerçekleştirmelisiniz. Hak edilen 250 TL değerindeki Chip Para bakiyesi, ilgili kartınıza anında yüklenir. Yüklenen Chip Para’larınızı herhangi bir koşul olmadan tüm Axess ve Wings üye işyerlerindeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.