Akbank müşterileri için özel olarak hazırladığı kampanyada, 30 kişiye çekilişle iPhone 13 ödülü veriyor. 25 Eylül tarihine kadar sürecek olan kampanyadan, Akbank müşterileri faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında çekiliş hakları, Akbank mobil uygulamasında bulunan “Kampanyalar” bölümünde bulunan, ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” denilerek alınabiliyor. Dolayısıyla yapılması gereken tek şey, 25 Eylül tarihine kadar, Akbank mobil uygulamasına girmek ve ilgili kampanyayı bularak “Hemen Katıl” butonuna tıklamak.

Her müşteri kampanyadan bir çekiliş hakkı kazanabiliyor. 10 Ağustos 2022 tarihinde başlamış olan kampanyaya 25 Eylül tarihine kadar katılabiliyorsunuz. Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanya, her müşterinin mobil uygulamasında kampanyalar bölümünde iPhone Çekiliş kampanyası olarak tanımlanmış durumda.

Akbank 30 Adet iPhone 13 Çekiliş Kampanyası

25 Eylül tarihini takip eden süreçte, noter huzurunda yapılacak olan çekilişle, çekilişe katılmaya hak kazananlar arasında 30 müşteri. iPhone 13 Midnight 128 GB cep telefonu kazanacak. Kampanya 25 Eylül tarihinde saat 23:59’ a kadar devam ediyor. Bu zamana kadar Akbank mobil uygulaması aracılığıyla katılım gerçekleştiren Akbank müşterileri, çekilişe katılabiliyor. Kampanyanın çekilişi noter huzurunda 5 Ekim Tarihinde gerçekleştirilecek.

Talihliler 7 Ekim tarihinde Takvim gazetesinde ilan edilecek. Aynı zamanda resmi web sitesi aracılığıyla da kazanan asıl adaylar ilan edilecek. Kazanan adayların, 22.10.2022 tarihine kadar, ilanda belirtilen iletişim kanalları kullanılarak iletişim kurmaları gerekiyor. Bu tarihe kadar kazanan adaylar arasında iletişim kurulmaması halinde, ödül teslim edilmiyor. Bu sebeple çekilişe katılan müşterilerin mutlaka kazananların ilanı sorasında iletişim kurmaları gerekiyor.

Akbank 30 Adet iPhone 13 Midnight 128 GB Çekilişine Kimler Katılabiliyor.

Çekilişi katılım hakkı, sadece 25 Eylül tarihine kadar Akbank mobil uygulamasında bulunan “Kampanyalar” bölümündeki “İphone Çekilişi” kampanyası bulunan herkes katılabiliyor. Bankanın müşterisi olanların kullanabildiği mobil uygulama, eğer Akbank müşterisi değilseniz, 25 Eylül tarihine kadar bankanın müşterisi olmanızı gerektiriyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Akbank mobil uygulamasını kullanarak birkaç dakika içerisinde Akbanklı olabilir ve Akbank mobil kullanarak kampanyadan çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Dolayısıyla şu anda Akbank müşterisi olanlarla, 25 Eylül tarihine kadar Akbank müşterisi olup, Akbank Mobil uygulamasından katılım gerçekleştiren her müşteri çekiliş hakkı kazanabiliyor.