Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Bankacılık sektöründe tüketiciyi kendine çekme nedeniyle bankalar arasında ciddi bir rekabet bulunuyor. Bankaların rekabeti ise tüketici cephesinde önemli indirimler ve yanı sıra hediyeler kazanma şansı getiriyor. Akbank’ın 31 Temmuz’a kadar devam eden kampanyasıyla tam 1.200 TL değerinde Chip Para kazanma şansı da bulunuyor.

Akbank Yeni Akbanklılara Özel Hediye Chip Para

Akbank, dijital bankacılık altyapısının yaygınlaştırılması maksadıyla çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Akbank Mart ayı kampanyaları kapsamında Akbank mobil uygulamasını kullananlara özel hediyeler ve indirimler sunuyor. Bu kampanyalar arasında yeni Akbanklılara özel sağlanan 1.200 TL’ye varan Chip Para hediye kampanyası öne çıkıyor.

Akbank’ın mobil uygulamasında “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği üzerinden Akbanklı olan yeni Akbanklılar, tam 1.200 TL değerinde Chip Para hediyesi kazanma şansını yakalıyor. Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olanla, hemen dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmalıdır. Akbank Mobil’den Akbanklı olan ve dijital kullanım özellikli Akbank Kart alan yeni Akbanklılar, 31.05.2022 tarihine kadar yapacağını her internet alışverişinin %2’si oranında Chip Para hediyesi alabilme şansını yakalıyor.

Akbank Mobil 1.200 TL Hediye Kampanyası Koşulları

Akbank’ın mobil uygulamasından müşterisi olanlar için sunduğu 1.200 TL değerindeki hediye Chip Para bakiyesini kazanabilmek için belirtilen koşulların sağlanması gerekiyor. Öncelikle kampanyadan yararlanabilmek için sadece Akbank Mobil uygulamasından Akbanklı olunması gerekiyor. Akbank müşteri olma işlemlerini şube veya diğer kanallardan yapanlar bu kampanyadan faydalanamıyor.

Akbank Mobil üzerinden müşteri olanların dijital kullanım özellikli Akbank Kart talep etmeleri gerekiyor. Dijital kullanım özelliği sayesinde fiziksel olarak banka kartı teslim edilmeden önce internet alışverişlerinde kullanmaya başlanabiliyor.

Kampanya kapsamında yapacağınız internet alışverişlerinizde Akbank Kart’ı kullanarak, her alışverişinizin %2’si oranında Chip Para kazanabiliyorsunuz. Kampanya koşulları çerçevesinde her ay en fazla 100 TL tutarında Chip Para kazanabilirsiniz. Yani internet alışverişinizde her ay 100 TL’ye kadar alışverişlerinizin %2’si oranında Chip Para kazanabilirsiniz. Toplamda 1.200 TL’ye varan hediye Chip Para kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız hediye Chip Para bakiyesini tüm Akbank üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde işlem limiti olmaksızın kullanabilirsiniz.