Mevcut ekonomik koşullar sebebiyle, neredeyse hiç kimse birikim yapma imkanı bulamıyor. Hal böyle olunca da, aniden ortaya çıkan nakit ihtiyaçları için başvurulan ilk adres bankalar oluyor. Bankalar, özellikle de kredi ürünleri ile vatandaşın nakit ihtiyaçlarına hızlı ve avantajlı çözümler sunuyor. Bu nedenle banka kredileri, en çok kullanılan bankacılık ürünlerinin başında geliyor.

Kredilerin bu denli talep görmesi, bankalar arasındaki rekabeti de hızlandırıyor. Bu rekabetten bir adım öne çıkmak isteyen bankalar, türlü kampanyalarla kredi ürünleri daha da cazip hale getiriyor. O cazip kredilerin en gözdeleri Akbank, Garanti BBVA ve Denizbank'tan geliyor.

Akbank

Akbank'ın avantajlı ihtiyaç kredisi tüm nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor. Bu kredinin faiz oranları 2,11 olarak belirlenirken, azami vade süresi 50 bin TL ve altındaki kredi tutarları için 36, 50 bin TL üzerindeki kredi tutarları içinse 24 ay ile sınırlandırılıyor. %2,11 faiz oranı ve 36 ay vadeyle Akbank'tan kullanılacak 10.000 TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 426,62 TL olarak hesaplanıyor. Akbank'ın sunduğu bu avantajlı krediye tüm Akbank şubelerinden, ATM'lerden, İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Online başvurular anında onaylanıyor ve kredi tutarı hesaba yatırılıyor.

Garanti BBVA

Nakite sıkıştığınız anlarda bir destek de Garanti BBVA'dan geliyor. Garanti BBVA, avantajlı ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyor. Bankanın uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri ile sunmuş olduğu kredi imkanları sayesinde herkes anında nakite kavuşabiliyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisinin faiz oranı %2,41 olarak belirleniyor. Maksimum vade süresi ise, 50 bin TL ve altındaki krediler için 36, 50 bin TL üzerindeki krediler içinse 24 ay ile sınırlandırılıyor. Bu koşullarda, %2,41 faiz oranı ve 36 ay vadeyle Garanti BBVA'dan kullanılacak 10.000 TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 450,69 TL olarak hesaplanıyor. Bu krediye başvurular tüm Garanti BBVA şubelerinden, ATM'lerden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurulabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank, nakit ihtiyaçlarınız için oldukça etkili bir çözüm sunuyor. Denizbank ihtiyaç kredisi hem kolay kullanımı hem de avantajlı faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanın en iyi yolu oluyor. Denizbank'ın bu avantajlı kredisinin faiz oranı %1,69, azami vade süresi ise 36 olarak belirleniyor. Bu koşullarda Denizbank'tan kullanılacak 10.000 TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 394,09 TL olarak hesaplanıyor. Denizbank'ın bu avantajlı kredisine tüm Denizbank şubelerinden, internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Kredi hemen değerlendirmeye alınıyor, onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatıyor.