Piyasanın yarı değerine satılan bu evleri hemen almak isteyeceksiniz.

Ev sahibi olabilmek, günümüzde her vatandaşın hayali. Herkes kendisine ait bir evinin olmasını istese de pandemi nedeniyle artan ev fiyatları, bu isteğin önünde büyük bir engel oluşturuyor. Pandemi nedeniyle kira fiyatları da 3, 4 katına çıkınca vatandaşlar, kendilerine ait olacak bir ev alabilmek için sayısız fırsat araştırıyorlar. Eğer siz de bu tarz bir fırsat arıyorsanız ve hayalinizdeki eve çok yüksek fiyatlar vermek istemiyorsanız hemen şimdi harekete geçebilir ve Akbank'ın satışa çıkarmış olduğu gayrimenkulleri, oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. İşte sizi hayalinize kavuşturacak o fırsatlar!

Akbank'ın Bu Büyük Fırsatını Kaçırmayın!

akbank-10

Akbank, müşterilerine yüzlerce farklı fırsat sunarak onların yüzlerini güldürmeyi başarmış bir banka. Şimdilerde yeniden harekete geçen ve satılık gayrimenkul kredisini duyuran Akbank, bu sefer de ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için görülmemiş fırsatlar sundu.

Elinde bulundurduğu hacizli evleri satışa çıkaran Akbank, elinde bulundurduğu Türkiye'nin dört bir tarafına dağılmış olan gayrimenkulleri satışa çıkardı. 2+1, 3+1, 4+1 evleri satışa çıkaran Akbank; bu gayrimenkullere piyasanın yarı değerinde fiyatlar biçti ve böylece ilanlara olan talepler oldukça arttı.

Şube Şube Gezmenize Gerek Yok!

KONUT-3

Dilediğiniz evi bulmak ve satın almak için emlakçı emlakçı gezmenize ya da Akbank şubelerini ziyaret etmenize hiç gerek yok. Akbank, elindeki evleri kendi resmi internet sitesinde sergilediği için, evinizde oturduğunuz yerden bütün bu gayrimenkulleri inceleyebilirsiniz. Satılığa çıkarılan bütün gayrimenkuller; en ince ayrıntılarına kadar, farklı görsellerle sergilendikleri için bu sanal gezinizde kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaz.

İnternet Başından Pazarlık Yapmak Artık Hayal Değil!

konut-2

Akbank, ''Teklif Ver'' sistemi ile internet bankacılığını bambaşka bir noktaya taşımış durumda. Akbank'ın resmi internet sitesini ziyaret ederek, isteğinize uygun evi bulduğunuzda bu eve ''Teklif Ver'' butonundan aklınızdaki fiyatı teklif olarak verebilirsiniz. Teklifiniz Akbank uzmanları tarafından değerlendirildikten sonra size geri dönüş sağlanır. Bu sayede Akbank ile online bir şekilde pazarlık edebilirsiniz. 

Şimdiden oldukça yoğun bir ilgi gören bu satılık gayrimenkul ilanlarından bazılarını sizler için derledik ve aşağıda bir liste haline getirdik. Buyurun;

1-1

2-1

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

3