Akbank'tan ihtiyaç sahibi müşterilerine ilaç niyetine kredi geldi!

Hepimizin ihtiyaçları oluyor. Kimimiz eğitimimiz için harcamalar yaparken, kimimiz sağlığımız için harcamalar yapabiliyoruz. Durum böyle olunca bazen harcamalarımız boyumuzu aşabiliyor ve böyle zamanlarda, bize kredi veren ve uygun fırsatlar sunan bankalara yöneliyoruz. İşte siz de böyle zorlu zamanlardan geçiyorsanız ve bankalara başvurmayı düşünüyorsanız şimdi tam da olmanız gereken yerdesiniz. Akbank'ın İpotekli İhtiyaç Kredisi fırsatını duyduğunuzda hemen harekete geçmek isteyeceksiniz!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank'tan Ev ve Araba Sahibi Olan Müşterilerine Müjde!

akbank 13

Akbank, bu zamana kadar sunduğu birbirinden farklı kredi fırsatları ile müşterilerine oldukça yardım etmiş ve onları içinde bulundukları zorlu durumlardan çıkarmış bir banka. Milyonlarca müşterisi olan Akbank, birbirinden iyi fırsatlarının arasına her zaman bir yenisini daha ekliyor. Şimdilerde sunduğu İpotekli İhtiyaç Kredisi ile yüzleri güldüren Akbank'a talep gittikçe büyüyor.

Evi ya da arabası bulunan müşterilerine büyük bir fırsat sunan Akbank, tam 250.000 TL'ye varan kredi fırsatı sunuyor. Evini ya da arabasını, aldığı ihtiyaç kredisine karşılık olarak ipotek ettiren müşteriler; hem ihtiyaçlarını kapatma hem de geri ödeme döneminde kolaylık yaşama fırsatı buluyor. Büyük meblağlarda kredi almayı düşünen müşteriler, kendilerine uygun bankayı bulmakta çoğu zaman zorluk çekebiliyorlar. Yüksek faiz oranlarıyla vatandaşları şaşırtan bankalardan kredi çekmek yerine Akbank'tan İpotekli İhtiyaç Kredisi çeken müşteriler, 250.000 TL'ye varan kredi kullanma fırsatının yanında 36 aya varan vade imkanı da kazanıyorlar. 

akbank2

İpotek ettiği mülkünün yarı fiyatına kadar kredi çekme imkanı bulan Akbank müşterileri, evlerini ya da arabalarını Akbank'a güvence olarak ipotek ettirerek, bu mülkün %50'si oranında kredi alabiliyorlar.

18 yaşından büyük olan mal sahiplerinin başvurabildiği Akbank İpotekli İhtiyaç Kredisi fırsatı, müşterilerine hayat sigortası yapma imkanı da sunmaktadır. İpotekli İhtiyaç Kredisi fırsatında düzenli bir geliri olan müşterilerin, bu geliri belgelendirmesi gerekiyor.

Akbank

Ayrıntılı bilgi alabilmek için Akbank resmi internet sitesine giriş yapabileceğiniz gibi size en yakın Akbank şubesine giderek, şubeden de bilgi edinebilirsiniz. İpotekli İhtiyaç Kredisi fırsatına başvuru yapmak isterseniz yine aynı şekilde Akbank internet sitesinden ve Akbank şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.