Dijital bankacılık hizmetlerinin getirdiği kolaylığı ve avantajları Pandemi döneminde ciddi şekilde fark edenler, artık bankacılık işlemlerinde mobil ve internet bankacılığını daha sık kullanıyor. Bankalarda dijital bankacılık hizmetlerine ilişkin olarak çeşitli kapmayalar düzenliyor. Akbank’ta dijital bankacılık altyapısına olan güveniyle birlikte yeni bir Akbank Mobil kampanyası sunuyor. Akbank Mobil’i kullanarak ilk defa Akbanklı olanlar %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Akbank’ın Faizsiz İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Akbank, 2022’de mobil bankacılık kampanyaları ile Akbank Mobil uygulamasının kullanımının daha da yaygınlaştırılmasını sağlıyor. Henüz Akbanklı olmayanlar vakit kaybetmeden Akbank Mobil uygulamasını cihazına indirerek, hemen “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, faizsiz ihtiyaç kredi kampanyasından faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında Akbank, ilk defa Akbank Mobil uygulamasından Akbanklı olan herkese %0 faizli ve 7.500 TL tutarında ihtiyaç kredisi desteği sunuyor.

Akbank Mobil ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde ilk defa Akbank Mobil’den Akbanklı olanlar tam 7.500 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanılabilmektedir. Akbank Mobil uygulamasını cihazına indirerek, Akbanklı olanlar hemen faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmektedir. Akbank Mobil uygulamasından Akbanklı olunmasının dışında mutlaka müşteri olduktan sonraki 5 gün içerisinde ihtiyaç kredisi için başvuru yapması gerekmektedir. 5 gün içerisinde başvuru yapmayan hak sahiplerinin bu hakkı da yok olmaktadır. Bu nedenle Akbank Mobil’den Akbanklı olduktan hemen sonra 5 gün geçmeden ihtiyaç kredisi için başvuru yapılması gerekir.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Akbank Mobil’den Akbanklı Olmak

Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 1.000 TL ile 7.500 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçları için %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanımına yardımcı oluyor. 7.500 TL üst limitli ve %0 faizli Akbank ihtiyaç kredisinde 12 aya varan taksit fırsatından da yararlanılabilmektedir. Böylesine avantajlı bir kredi desteğiyle, acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Akbanklı olmayanlar hemen Akbank Mobil’i indiriyor.

Akbank Mobil uygulaması sayesinde şubeye gitmeden, evrak ve belge ile uğraşmadan Akbank’lı olabilirsiniz. Bunun için Akbank Mobil uygulamasında yer alan “ Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklanarak, müşteri olma sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Müşteri olduktan sonra kampanyadan faydalanacak şekilde krediye başvuru yapılabilmektedir.