Akbank, Garanti BBVA ve Denizbank el ele verdi, faizler yerlere indi. İşte o avantajlı ihtiyaç kredilerinin detayları!

Nakit ihtiyaçları bitmek bilmiyor. Zaten zorlaşan hayat şartlarına bir de pandemi koşulları eklenince, zorunlu ihtiyaçları gidermek bile zaman zaman büyük bir sorun haline geliyor. Böyle anlarda vatandaş, acil ihtiyaçlarını giderebilmek için banka kredilerine yöneliyor. Krediye talep artınca bankalar arasında kıyasıya rekabet başlıyor.

Müşteri portföylerini genişletmek isteyen bankalar, gerek kredilerde, gerek kredi kartlarında gerekse de diğer bankacılık ürünlerinde türlü kampanyalar yaparak, müşterileri kendilerine çekmeye çalışıyor. O bankaların başında Akbank, Garanti BBVA ve Denizbank yer alıyor. Bu üç banka yaptıkları faiz indirimiyle adeta herkesi şoka uğratıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi

akbank-6

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Nakit ihtiyaçlarınıza en efektif çözümlerden biri Akbank'tan geliyor. Akbank, %1,64 ile %1,76 arasında değişen faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle benzersiz bir kredi fırsatı sunuyor. Kredi başvurusu esnasında hayat sigortası yaptırdığınız taktirde %1,64 olan faiz oranı, sigortasız kredi kullanımlarında %1,76 şeklinde belirleniyor.

%1,64 faiz oranı ve 36 ay vade ile Akbank'tan kullanacağınız kredinin aylık taksitleri 1.951,58, %1,76 faiz oranıyla aynı vadede kullanacağınız kredinin aylık taksitleri ise 1.997,10 TL oluyor. Akbank ihtiyaç kredisine internet bankacılığı, mobil uygulama, telefon bankacılığı ve tüm Akbank şubelerinden başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi

garanti bbva

İhtiyaçlarınıza bir çözüm de Garanti BBVA'dan geliyor. Garanti BBVA, %1,69 ile %1,86 arasında değişkenlik gösteren faiz oranları ve 36 aya varan vade süresiyle benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. %1,69 faiz oranı ve 36 ay vade ile Garanti BBVA'dan kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.970,47 TL oluyor.

Garanti BBVA ihtiyaç kredisine tüm Garanti BBVA şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden, atmlerden ve telefon bankacılığından başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında banka bünyesinde bulunan vadesiz mevduat hesabınıza aktarılıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

DENİZBANK 2

Denizbank da kampanyaları ve avantajlarıyla müşterilerini sevindiren bankalar arasında yer alıyor. %1,89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunan Denizbank, 50 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında 36 ay, 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında ise 24 ay vade imkanı sunuyor.

Denizbank ihtiyaç kredisine tüm Denizbank şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden ya da telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.