Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Bankaların müşteri portföylerini artırmak için geliştirmiş oldukları kampanyalardan bir yenisi de Akbank’tan geliyor. Akbank, ilk kez Axess ya da Wings asıl kredi kartı sahibi olanlara hoş geldin mahiyetinde 900 TL chip-para veriyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve en kısa zamanda Akbank’lı olun. İşte 900 TL chip-para kazanabilmenin detayları!

Cebe İnen Axess’le Merhaba Chip Para!

axx

Son zamanlarda gerçekleşen alışverişlerin çok büyük bir kısmı internet alışverişi şeklinde yapılıyor. İnternet üzerinden ve kredi kartları ile yapılan alışverişler genel olarak incelendiğinde mağazadan yapılan alışverişleri neredeyse geçmiş durumda. İşte tam da bu noktada Akbank, Axess kart başvurusu yaparak Axess’li olanlara büyük bir fırsat sunuyor. Bu kampanya kapsamında ilk kez cebe inen Axess'e başvuranlar internet alışverişlerinde , ayda 75 TL ve yılda toplam 900 TL’ye varan Chip Para kazanıyorlar. Hem internetten alışveriş yapmak hem de kazanmak istiyorsanız siz de daha fazla gecikmeden ve kampanya tarihlerini kaçırmadan başvurunuzu yapın. Hatta alışverişe başlamak için kuryeyi bile beklemenize gerek yok. Çünkü Akbank Mobil’den ulaşarak elde edeceğiniz kart bilginiz ile internet alışverişlerinizi yapmaya başlayabilir ve 900 TL chip paranızı kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Dair Detaylar

akkkk

  • Kampanya 1 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya ilk kez Akbank müşterisi olanlar için geçerlidir. Başvuru yapılan kartın Axess ya da Wings olması kampanyadan yararlanma fırsatını değiştirmez.
  • Bunun için yapmanız gereken şey Akbank Mobil uygulamasından "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna basarak bilgileri girmek. Ardından “Kredi Kartı” ürününü sepete atarak Müşteri İletişim Merkezi ile kısa bir görüntülü görüşme ile yalnızca birkaç dakika içinde Akbanklı olabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 
  • Bunun yanı sıra başvurunuzu www.akbank.com, www.axess.com.tr, www.wingscard.com.tr web sayfalarından da gerçekleştirebilirsiniz.
  • Başvurunuzu yaparken, başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini seçerseniz, anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilirsiniz.
  • Eğer başvurunuz onaylanırsa, kampanya kapsamında 30 Eylül 2022 tarihine kadar internet üzerinden yapacağınız harcamalardan , ayda 75 TL ve yılda 900 TL’ye ulaşan chip-para kazanabilirsiniz. Kampanya süresince 900 TL chip para kazanmanıza ek olarak, üye işyerlerinden de ayrıca chip – para kazanabilirsiniz.