Akbank’ın mobil bankacılığa özel kampanyaları kazandırmaya devam ediyor. Akbank’ın düzenlediği yeni mobil kampanyasıyla müşteri olan herkes %0 faizli taksitli nakit avans kullanabiliyor. Acil nakit ihtiyaçları için 7/24 başvuru şartı olmadan faizsiz taksitli nakit avans kullanmak isteyenler, Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbanklı oluyor. Peki Akbank %0 faizli taksitli nakit avans kampanyasının detayları neler?

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Akbank Mobil’e Özel Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Akbank tarafından mobil uygulamasına özel kampanyaları açıklanmaya devam ediyor. Yeni kampanya kapsamında Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Akbanklı olanlar %0 faizli taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirebiliyor. Kampanyadan mevcut Akbank müşterileri yararlanamıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 01.07.2022 ile 31.07.2022 tarihleri arasında Akbank Mobil uygulamasını cihazına indirip, uygulamadaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden ilk defa Akbanklı olunması gerekiyor.

Kampanya kapsamında Akbank Mobil uygulamasından 31 Temmuz’a kadar 7 gün 24 saat kolayca şubeye gidilmesine gerek kalmadan müşteri olunabiliyor. Akbank Mobil uygulamasından müşteri olduktan sonra tüketicilerin 15.08.2022 tarihine kadar Axess veya Wings kredi kartına başvuruda bulunması ve başvurusunun onaylanması gerekmektedir.

Akbank’tan %0 Faizli Taksitli Nakit Avans

Akbank’ın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak için 31 Temmuz’a kadar Akbank Mobil uygulamasından müşteri olanlar kredi kartı başvuru onay tarihine göre belirlenen tarihlere kadar 7/24 başvuru şartı olmadan taksitli nakit avans kullanımı %0 faizli olarak yapabiliyor. Buna göre kampanyada kredi kartı başvurusu 01.07.2022 ile 15.08.2022 tarihleri arasında onaylananlar 31.08.2022 tarihine kadar taksitli nakit avans kullanımlarını faizsiz olarak yapabiliyor.

Kampanya çerçevesinde yapılacak taksitli nakit avans kullanımlarında 7.500 TL’ye kadar limit için 2ay ile 6 ay vade seçimlerine %0 faiz imkanından yararlanabilecek. Belirtilen 7.500 TL’nin üstündeki nakit avans limitleri ve yanı sıra vade limitlerinin(en fazla 12 ay vade) üstündeki kullanımları için standart %1.80 faiz oranından yararlanabilecek. Ayrıca kullanılabilecek taksitli nakit avans limitinin, kredi kartında tanımlı olan “kullanılabilir nakit avans limiti” ile eş değer ölçüde olması gerekmektedir. Buna göre kredi kartındaki kullanılabilir nakit avans limiti tutarına uygun şekilde minimum 200 TL olacak şekilde kullanım gerçekleştirebiliyor.