İhtiyaçlarınız kapıya dayandıysa endişe etmeyin. Bu birbirinden avantajlı kredi fırsatları tam da sizin için.

İhtiyaçlarınız üst üste geldiğinde ne yaparsınız? Bu sorunun farklı farklı cevapları var. Bazılarımız böyle durumlarda eş dosttan borç isterken, bazılarımız da bankaların kredi fırsatlarından yararlanıyoruz. Eğer siz de ''İhtiyaçlarımın içinden çıkmak ve derin bir nefes almak istiyorum!'' diyorsanız Akbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası'nın sunmuş olduğu birbirinden avantajlı kredi fırsatlarını gördüğünüzde hemen harekete geçmek ve ihtiyacınız olan o krediye bir an önce ulaşmak isteyeceksiniz. İşte detaylar!

Akbank'tan İlaç Gibi Gelen Kredi Fırsatı!

akbank-10

Akbank, her zaman olduğu gibi yine yardıma ihtiyacı olan müşterilerin imdadına yetişiyor. Müşterilerine 50 bin TL tutarına varan ihtiyaç kredisi imkanı sunan Akbank, bu fırsatı ile şimdiden binlerce vatandaşa derin bir ''Oh!'' çektirdi bile. Vatandaşların yüksek faiz oranlarından ne kadar şikayetçi olduklarını bilen Akbank, faiz oranlarını neredeyse sıfıra indiriyor ve %1,61 ile %2,05 oranları arasında değişen faiz oranları sunuyor. Bununla da yetinmeyen Akbank aynı zamanda tam 36 aya varan vade imkanı sağlıyor. 

Hemen şimdi siz de Akbank'ın resmi internet sitesine girerek bu büyük kredi fırsatına başvurabilirsiniz.

İş Bankası Yüzleri Güldürdü!

iş bankasıı

İş Bankası, ihtiyaçları kapıya dayanan müşterilerine oldukça avantajlı bir kredi fırsatı ile geldi. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişen tutarlarda ihtiyaç kredisi veren İş Bankası, piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sunuyor. %1,60'lık faiz oranını duyuran İş Bankası, görenleri hem şaşırtıyor hem de sevindiriyor. Bununla birlikte müşterilerine 36 aya varan vade imkanı sağlayan İş Bankası, şimdiden yoğun bir talep görüyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Eğer İş Bankası'nın bu ihtiyaç kredisi kampanyasından siz de faydalanmak isterseniz yapmanız gereken şey oldukça kolay. Hemen şimdi İş Bankası'nın resmi internet sitesine girerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası'ndan Güzel Haber!

ziraat 1

İhtiyaç kredisi sunan bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu. Ziraat Bankası, Vatandaşların ihtiyaçlarına göre değişen tutarlarda kredi veriyor. Bu kredilerde sadece %1,63'lük bir faiz oranı talep eden Ziraat Bankası, bununla da kalmıyor ve 36 aya varan vade imkanı sunuyor. 

Siz de bu fırsattan yararlanmak isterseniz hemen şimdi Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.