Bankaların ihtiyaç kredileri artık her geçen gün daha çok kişinin finansal çözüm yolları arasında yer alıyor. İşte piyasada en uygun faiz ve geri ödeme olanaklarına sahip bankalar ve ihtiyaç kredileri!

Artık bankalardan ihtiyaç kredisi talebinde bulunmak milyonlarca kişi için oldukça gerekli bir finansal ihtiyaç haline dönüşmüş durumda. Eğitimden sağlığa tatilden eşya alımına birçok ihtiyaç için değerlendirilebilen ihtiyaç kredileri, bankaların farklı kampanyalar dahilinde sunmuş oldukları finansal araçlar arasında yer alıyor. İşte piyasalarda en çok talep gören ve tüketiciler tarafından en cazip bulunan ihtiyaç kredisi kampanyaları!

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Akbank İhtiyaç Kredisi

akbank-18

Akbank, birçok günlük ihtiyacınızı finanse etmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kredi olanaklarını sunan önemli bankalar arasında yerini alan isimlerden. Piyasa faiz oranları anlamında oldukça makul rakamlarla tüketicilere destek sunan banka aynı zamanda geri ödeme konusunda da birçok esneklikler sunuyor. Akbank’ın ihtiyaçlarınızı karşılamanız için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinin maksimum geri ödeme süresi 36 aydır. Bankanın söz konusu kredi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,60’dan başlamakta. Ancak dilerseniz kredi taksitlerinizi 3 ay kadar erteleyerek ödemeye de başlayabilirsiniz. Eğer önce kredinizi almak, ihtiyaçlarınızı karşılamak, ödemelere ise belirli bir süre sonra başlamak istiyorsanız ertelemeli ihtiyaç kredinizin başvurusunu Akbank şubelerinden, Müşteri İletişim Merkezi'nden ve Akbank Mobil ya da İnternet'ten gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası

iş bankası-13

Ülke ekonomisinin en köklü ve en güçlü bankalarından birisi olan İş Bankası da ihtiyaç kredisi paketleri ile geçmişten bugüne müşterilerinin her an yanında olan bankalardan birisi. %1,36 faiz oranı ile alabileceğiniz İş Bankası ihtiyaç kredinizi maksimum 36 aya varan vadelerle geri ödeme imkanınız da bulunuyor. Eğer isterseniz İş Bankası Anında Kredi’nizi ihtiyaçlarınız için kullandıktan 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Kredi’ye aşvurmak için İşCep veya İnternet Şubesi’nden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi tutarı 50.000 TL ve üzerinde olan kredi talepleri için geri ödeme vadesi maksimum 24 ay ile sınırlıdır. 36 ay vade yalnızca 50.000 TL ve altındaki krediler için geçerlidir.   

Ziraat Bankası

ZİRAAT 3-3

Devlet destekli ihtiyaç kredisi sunan finansal kuruluşlardan birisi de Ziraat Bankası. Banka 36 aya varan geri ödeme süresi karşılığında eğitimden sağlığa birçok ihtiyaç için %1,59 faiz oranı ile oldukça uygun bir ihtiyaç kredisi seçeneği sunuyor.

İhtiyaç Kredileri İçin Gerekli Olan Belgeler

İhtiyaç kredisi başvurularınız onaylandıktan sonra bankalar genel olarak şu belgeleri talep ediyor:

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Banka tarafından gerekli görülmesi halinde adres teyidi amaçlı ikametgah belgesi.
  • Düzenli gelirinizi belgelemek için gelir belgesi
  • Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)