Cep telefonu piyasasının hızlı gelişimiyle birlikte her gün yeni bir model satışa sunuluyor. Gelişim hızına yetişmenin neredeyse olanaksız hale geldiği cep telefonu piyasasında, en yeni modellere sahip olmak pek çok kişi için zorlaştı. Özellikle Pandemi döneminde artan kur oranları ve enflasyon rakamlarıyla birlikte ülkemizde yeni cep telefonu modellerinin fiyatları ciddi artış yaşadı. Bu nedenle peşin ödemeyle yeni cep telefonu almaya zorlanan vatandaşlara bankaların düzenledikleri kampanyalar önemli bir avantaj sağlıyor.

Akbank’tan iPhone Kampanyası

Akbank, dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan akıllı cep telefonu modeli iPhone’nin en yeni modeli için özel bir kampanya düzenlendi. Akbank iPhone kampanyası sayesinde çok uygun koşullarda yeni bir iPhone sahibi olabilirsiniz. Akbank’ın yeni iPhone kampanyası kapsamında %0 faizle 3 taksit imkanından yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle yeni iPhone’ninizin ödemesini 3 aylık dönemde çok daha uygun şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Akbank müşterileri yeni iPhone alımlarında hem indirim hem de 3 ay taksit fırsatından yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Akbank müşterileri, Akbank Mobil uygulamasına girerek “Kampanyalar” sayfasındaki “Hızlı Alışveriş” kampanyasına katılım gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde kampanyaya katılımı sağlanan Akbanklı, 3 farklı ödeme seçeneğiyle yeni iPhone sahibi olabiliyor. Bu doğrultuda Akbanklılar;

  • Faizsiz ve 3 taksitli,
  • Havale,
  • Belirli kısmını kredili, kalan kısmını havaleyle,

Olacak şekilde 3 farklı ödeme planı seçeneklerinden birisini kullanabiliyor.  Kampanyadan tüm Akbank müşterileri koşulsuz şekilde faydalanarak en yeni iPhone modeline sahip olabiliyor.

Akbank iPhone İndirim Fırsatı

Akbank faizsiz şekilde 3 ay taksitli yeni iPhone almanıza yardımcı oluyor. Bu kampanya ile birlikte Akbank’ın sunduğu yeni iPhone alımınıza özel indirim kampanyası da bulunuyor. Akbank müşterileri hali hazırda kullandıkları eski iPhone’nisini getirerek, Akbank indirim fırsatından yararlanarak, yeni iPhone’sini çok daha uygun fiyatlara satın alabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Elinizde bulunan iPhone’yi getirerek, Akbank indiriminden yararlanabilir ve çok daha düşük fiyata son model iPhone sahibi olabilirsiniz. Akbank ve Apple arasında imzalanan protokol kapsamında kampanyaya katılım gerçekleştirebilir ve Troy Mağazası’ndan yeni iPhone’ninizi teslim alabilirsiniz. İster faizsiz taksit, ister eski cihaza indirim kampanyasından tek başına veya aynı anda yararlanabilirsiniz.