Akbank yine müşterilerinin yüzünü güldürdü: Başvuru yapan herkese anında doya doya harcayabileceği chip-para hediye!

Ekonomide meydana gelen dalgalanmaların da etkisiyle, piyasadaki nakit sıkıntısı bir hayli arttı. Hal böyle olunca da para sıkıntısı çeken vatandaş kredi ve kredi kartı gibi bankacılık ürünlerinden faydalanmak için bankalara başvurmaya başladı. Bankacılık ürünlerine olan talep artışı bankalar arasındaki rekabeti arttırdı. Bir başka deyişle bankalar müşteri portföylerini genişletmek için birbirleriyle yarışmaya başladı.

Kimi bankalar müşteri çekmek için kredi faizlerini düşürdü, kimileri kredi kartı aidatlarını kaldırdı, kimi ise hediyeler sunmaya başladı. Amaç müşterilere uzun vadede fayda sağlayacak kampanyalar sunarak bünyelerine katılmalarını ve sürekliliklerini sağlamaktı. Birçok kişi için de bankaların sağladığı bu avantajlar büyük ölçüde işe yaradı. Bu bankaların en avantajlıları arasında Akbank da yerini aldı!

Akbank Başvuran Herkese 900 TL Kazandırıyor!

akbank-6

Akbank, avantajlar dünyasına büyük bir yenilik getiriyor. İlk kez Cebe İnen Axess'e başvuranlar, Akbank'tam tam 900 TL kazanıyor ve gönüllerince harcıyor. Kampanya, 1 Ekim-31Ekim 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank'lı olacak ya da ilk kez Axess veya Wings kart başvurusu yapacak müşteriler için geçerli oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bu tarihler arasında ilk kez Akbank'ın Axess ya da Wings asıl kredi kartına başvuran ve başvuruları onaylanan Akbanklılar, internet alışverişlerinde , ayda 75 TL, yılda toplam 900 TL’ye varan Chip Para kazanıyor! Üstelik kart başvurusu onaylanan Akbank'lılar kartlarının ellerine ulaşmasını beklemiyor. Mobil uygulama üzerinden edindikleri kart bilgisiyle anında alışverişe başlayabiliyor.

İşte O Kampanyanın Şartları!

Akbank

Kampanyadan 1 Ekim 2021 tarihine kadar açık Axess ya da Wings kartı olmayıp, 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında bu kartların herhangi birine başvuru yapan ve başvurusu 31 Ekim 2021 tarihine kadar onaylanan Akbank müşterileri faydalanabiliyor. Kampanyanın geçerli sayılabilmesi için başvuru anında "Kartımı anında dijital kullanıma açmak istiyorum" seçeneğinin işaretlenmesi gerekiyor.

Bu şartları yerine getiren Akbanklılar, internet alışverişlerin , ayda en fazla 75 ve yılda maksimum 900 TL chip-para kazanıyor. Bu chip-paralar ister Axess üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde kullanılıyor, ister kart ekstresinden düşülüyor. Bir başka deyişle bu chip-paralar kullanılarak yapılan alışverişler silinebiliyor.Akbank'ın bu avantajı sayesinde Axess ve Wings kartı olanlar alışverişten korkmuyor!