Bankacılık ürün ve hizmetlerinin modern finans sistemiyle birlikte yaygınlaşması, bankalar arası rekabete yol açıyor. Her banka, tüketicinin kendi hizmet ve ürünlerini kullanmasını teşvik etmek amacıyla çeşitli promosyon kampanyaları düzenliyor. Böylelikle vatandaşlar bankacılık ürün ve hizmetlerini kullanarak yüzler TL’ye varan hediyeler kazanma şansını yakalıyor. Bankaların sundukları promosyon kampanyalarında özellikle harcadıkça kazandıran kampanyalar dikkat çekiyor. Hayatın temel gerekliliği olan alışverişlerde harcama yaptıkça kazanmak, bankaların promosyon kampanyalarıyla mümkün oluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank’tan 60 TL Değerinde Chip Para

Akbank müşterileri, Vadesiz TL hesaplarının bağlı olduğu Akbank Kart ile yapacakları alışverişlerinde 60 TL’ye varan Chip Para kazanma şansını yakalıyor. Akbank, 31 Ocak 2022 tarihine kadar Akbank Kart ile yapılacak belirlenen sektörlerdeki harcama koşullarını yerine getiren müşterilerine 60 TL’ye varan Chip Para hediye ediyor.

Akbank Chip Para kampanyasından yararlanmak için 31 Ocak’a kadar giyim ve kozmetik sektöründe tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Kampanya çerçevesinde Chip Para kazanmak için 31 Ocak 2022 tarihine kadar ikinci ve sonraki her 200 TL ve üzeri kozmetik, giyim alışverişinizde Chip Para kazanabiliyorsunuz. Bu tarihe kadar yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri kozmetik ve giyim harcamanızdan sonraki her 200 TL ve üzeri yine aynı sektördeki harcamanıza 20 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Akbank 60 TL Chip Para Kampanyası Koşulları

Her Akbank müşterisi bu kampanyadan sadece 3 defa yararlanabiliyor. Yani 31 Ocak’a kadar kozmetik ve giyim sektöründeki ikinci, üçüncü ve dördüncü 200 TL ve üzeri alışverişinizin her biri için 20 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Böylelikle kampanya kapsamında toplamda 60 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için Axess Mobil uygulamasını veya Akbank Mobil uygulamasını kullanarak, “Kampanyalar” sayfasındaki ilgili kampanyada “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamalısınız. Kampanyaya SMS ile katılım gerçekleştirmek için “GİYİM” yazıp “4566” numarasına SMS de gönderebilirsiniz. Kazandığınız Chip Para’lar işlem sonrasında kartınıza yüklenir. Yüklenen Chip Para’larınızı herhangi bir kullanım koşulu veya sınırlaması olmadan Akbank Kart ile işlem yapacağınız tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.