Bankalar arasındaki rekabet, her açıdan müşteri lehine kampanyalar hazırlanmasını sağlıyor. Akbank ilk defa Axess veya Wings kredi kartı başvurusu yapan ve onaylanan herkese 250 TL chip – para kazanma şansı sunuyor. Daha önce Akbank Axess veya Wings kredi kartı sahibi olmayanların katılabildiği kampanya, 28 Şubat 2022 tarihine kadar sürüyor.

Akbank 250 TL Chip Para Nasıl Kazanılır?

28 Şubat 2022 tarihine kadar Axess ve Wings kredi kartı almak için başvuran ve kartları onaylanan herkes, yaptıkları ilk 500 TL ve üzeri alışverişte anında 250 TL chip- para kazanabiliyor. Bireysel kredi kartı başvuruları kampanyadan faydalanabiliyor, ticari kredi kartları kampanya kapsamında chip - para kazanamıyor. Kredi kartı başvurunuzu yaparken, “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretleyerek, onaylanmasının ardından hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu sayede kartınız fiziksel olarak size ulaşmadan kampanya koşullarını yerine getirebiliyorsunuz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank Axess veya Wings Kredi kartı Başvuru Nasıl yapılıyor?

Akbank kredi arktı başvurusu için çok geniş seçenekler sunan bir bankacılık anlayışına sahip. Banka şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil uygulaması, Axess Mobil Uygulaması, Akbank.com.tr, Akbank İnternet Bankacılığı, ATM’ler ve wingscart.com.tr aracılığıyla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında “ kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretlediğinizde, onaylandıktan hemen sonra kullanmaya başlıyorsunuz.

Kampanya kapsamında, 28 Şubat 2022 tarihine kadar 500 TL ve üzeri bir harcama gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu koşul yerine geldiğinde 250 TL chip – para kazanma hakkı elde ediyorsunuz. Kampanyayla ayrıca 1 yıl boyunca kart ücreti ödemiyorsunuz. Daha önce Axess veya Wings kredi kartı olan ve iptal ettiren kişiler kampanyadan faydalanamıyor. Kampanya sadece ilk defa Axess veya Wings bireysel kredi kartı başvurusu yapanlar ve kart onayı 28 Şubat 2022 tarihine kadar gelenler faydalanabiliyor.

Yapılan 500 TL alışveriş sonrasında gerçekleşen iptal ve iadeler, kazanılan ödülünde iptal edilmesine neden oluyor. 500 TL ve üzeri harcamaya nakit çekim, yapılan havale yada EFT’ler, otomatik ödeme talimatları, BES işlemleri, fon alım satımları, vergi ödemeleri dahil değil. Ayrıca alışveriş sırasında chip-para kullanımı olduysa buda harcamaya dahil edilmiyor.