Ramazan’ın gelmesiyle birlikte market harcamaları daha fazla kazandırmaya başladı. Bankaların Ramazan ayı boyunca market harcamaları için gerçekleştirdikleri kampanyalara katılanlar yüzlerce TL’ye varan indirim veya hediye puanlar kazanabiliyor. Akbank’ta 2022 Ramazan ayı boyunca tüm Akbank Kart sahiplerine yapacakları market harcamalarına 100 TL değerinde ChipPara hediye ediyor. Akbank ChipPara kampanyasının detayları haberimizde!

Akbank Kart ile Market Harcamaları Kazandırıyor

Akbank müşterileri Akbank Kart ile 30.04.2022 tarihine kadar yapacakları market harcamalarında ChipPara kazanma şansını yakalıyor. Peki Akbank Kart ile bu Ramazan’da ChipPara nasıl kazanılır?
Akbank’ın düzenlediği 05.04.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında geçerli olan market harcamalarına özel hediye ChipPara kampanyasından sadece Akbank Kart ile yapılan işlemlerde faydalanılabiliyor.

Ayrıca kampanya kapsamında 30 Nisan’a kadar Akbank Kart ile yapılacak internet harcamaları da dahil tüm market alışverişlerindeki işlem tutarının %2’si kadar ChipPara kazanıyorsunuz. Örneğin; 100 TL’lik bir market alışverişi ödemesini Akbank Kart ile yaptığınızda 2 TL tutarında ChipPara kazanabiliyorsunuz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kampanya dönemi boyunca Akbank Kart ile yapacağınız internet alışverişleri de dahi market harcamalarında işlem tutarının %2’si oranında kazanacağınız toplam ChipPara bakiyesi ise 100 TL’dir. Toplamda 100 TL’ye kadar hediye ChipPara kazandıran Akbank Kart kampanyası tüm bireysel Akbank müşterileri için geçerlidir.

Akbank Kart hediye ChipPara kampanyası kapsamında kazanacağınız ChipPara bakiyeleri anında kartınıza yüklenmektedir. Kartınıza yüklenen hediye ChipPara bakiyesini dilediğiniz anlaşmalı Akbank üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerde herhangi bir işlem alt limit ücreti olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca kazanacağınız ChipPara bakiyelerini yıl boyunca sınırlama olmadan kullanabilirsiniz.

Akbank Kart Hediye ChipPara Kampanyasına Katılma

Akbank tarafından düzenlenen Akbank Kart ile her market alışverişine %2 oranında hediye ChipPara kampanyasından faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekiyor. Kampanyaya kayıt olmak için ilk harcamayı yapmadan önce Axess Mobil veya Akbank Mobil bankacılık uygulamalarındaki “Kampanyalar” ekranında yer alan ilgili kampanyada “Hemen Katıl” butonuna tıklamalısınız. Kampanyaya SMS ile katılmak için ise “NISAN” yazıp “4566” numarasına SMS gönderebilirsiniz. Kampanyaya kaydınız oluşturulduktan sonra Akbank Kart ile yapacağınız market harcamalarına hediye ChipPara’lar kazanmaya başlayabilirsiniz.