Dijital bankacılık hizmetlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte artık tüketiciler için çok daha avantajlı bir hale geldi. Her banka mobil ve internet bankacılığı kanallarını bankacılık işlemlerinde daha yaygın kullandırabilmek amacıyla özel kampanyalar düzenliyor. Son kampanya ise Akbank’tan geldi. Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk defa müşterisi olanlara ayık 6 GB hediye internet kazandırıyor. İşte Akbank Mobil Vodafone hediye internet kampanyasının ayrıntıları!

Akbank’ta Hesap Açan Hediye İnternet Kazanıyor

Akbank ile Vodafone arasında imzalanan yeni protokol kapsamında, Akbank Mobil üzerinden ilk defa Akbanklı olan herkes anında Vodafone’de geçerli 6 GB hediye internet paketi kazanabiliyor. Kampanya kapsamında Akbank Mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak kampanya dönemi içerisinde ilk defa Akbanklı olmanız gerekiyor. Sizin için üretilen davet kodu ile Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbank müşterisi olduğunuzda aylık 2 GB hediye internet paketi kazanıyorsunuz.

Akbank Mobil’den ilk defa Akbanklı olup, hediye 2 GB internet paketi kazanan Vodafone aboneleri, ayrıca Akbank mobil üzerinden Vodafona fatura otomatik ödeme talimatı verdiğinde ek aylık 4 GB hediye internet daha kazanabiliyor. Böylelikle Vodafone aboneleri Akbank Mobil’i kullanarak aylık toplam 6 GB hediye internet paketini kazanabiliyor.

Vodafone Akbank Mobil Davet Kodu Nasıl Alınır?

Akbank ile Vodafone arasında yapılan anlaşmayla düzenlenen kampanya Akbank Mobil kullanımında geçerlidir. İlk defa Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olunması şartı bulunan kampanyaya Vodafone Akbank davet kodu aracılığıyla katılım sağlanmış olması gerekiyor. Buna göre kampanya kapsamında Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulamasını cihazlarına indirip, hesaplarına giriş yapabiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasının “Kampanyalar” ekranından Akbank davet kodu kampanyasına girerek, davet kodu alınabilir.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Alınan Vodafone Akbank davet kodu, daha sonra Akbank Mobil uygulaması üzerinde “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinde bu kodun ilgili kısma girilmesi gerekmektedir. Daha önce Akbank müşterisi olan veya Vodafone abonesi olmayan ya da Vodafone abonesi olup da Vodafone Yanımda uygulamasından davet kodu almayan kişiler kampanyadan yararlanamıyor. Kampanyadan kazanılan 6 GB hediye Vodafone internet paketi, kampanya koşulları sağlandıktan sonraki ayın takip eden ilk 15 günü içerisinde ilgili hatta paket tanımlanır.