Nakit ihtiyacı olanlara müjde Akbank'tan geliyor: Akbank kredi kartı olan herkese anında atmden 15 bin TL veriyor!

Nakit ihtiyaçları bitmek bilmiyor. Hayat şartları her geçen gün zorlaşıyor, pandemi koşulları da bu zorluklara tuz biber oluyor. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar, birçok iş yerinin kepenk indirmesine, çalışanların ise işsiz ve parasız kalmasına sebep oluyor.

Hal böyle olunca çok zaman zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile külfet haline geliyor. Ev kirasından mutfak alışverişine, bir evin zaruri ihtiyaçları için bile nakit bulmak imkansız olabiliyor. Tam da bu noktada Akbank vatandaşın imdadına yetişiyor.

Akbank Taksitli Nakit Avans ile Tüm Nakit İhtiyaçlarınız Anında Çözülüyor

akbank-6

Akbank, kredi kartı sahiplerine anında kullanıp, taksit taksit geri ödeyebilecekleri kredi özelliklerine sahip bir nakit avans imkanı sunuyor. Akbank tarafından sunulan bu nakit avans kampanyası kapsamında, kullanılabilecek maksimum nakit avans limiti 15 bin TL ile sınırlandırılıyor. Müşteri bazında kullanılabilecek nakit avans limiti ise, müşterinin kart limiti ile sınırlı kalıyor.

Akbank tarafından sunulan taksitli nakit avans kullanımlarında vade en fazla 12 ay olabiliyor. 9-12 ay arasındaki vadelerde faiz oranı %1,98 olarak belirleniyor. Taksitli nakit avans kullanımı için ise Akbank herhangi bir ücret talep etmiyor. Atmlerden kullanılacak nakit avans için limit, günlük çekilebilir limit yani 4 bin TL ile sınırlı kalıyor.

Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı işletiliyor.

Taksitli Nakit Avans İşlemi Tüm Online Kanallardan Gerçekleştirilebiliyor

akbank2

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Akbak taksitli nakit avans kampanyası kapsamında taksitli avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden erken kapama veya kısmi kapama yapılamıyor. Kredi kartlarında gecikme, bloke, yasal takip olan müşteriler taksitli avans hizmetinden faydalanamıyor.

Taksitli nakit avans işleminden asıl kart sahipleri faydalanabiliyor. Ek kart sahipleri ayrı bir müşteri numarasına sahip olmaları durumunda Akbank ATM’lerden ve Akbank Şubelerinden Taksitli Avans işlemi yapabiliyor.

Takitli nakit avans; 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi'ni arayıp, kredi kart numarası ve şifrenizi girdikten sonra "Kredi Kartı" menüsünden 3'ü tuşlayarak, Axess Mobil'de "Kartlar" menüsünden "Taksitli Avans"ı tıklayarak, ya da en yakın Akbank şubesi veya tüm Akbank atmlerinden kullanılabiliyor.