Mobil bankacılık hizmetlerinin gelişmesiyle birlikte şubeye gitmek zorunda kalmadan hemen banka hesabı açabilirsiniz. Telefonunuzdan banka hesabı açma kolaylığı getiren Akbank’ın mobil uygulamasından işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Mobil kanalından Akbanklı olanlara özel avantajlar sunuluyor. Akbank Mobil ile temassız Akbanklı olabileceğiniz kampanya kapsamında 900 TL’ye varan hediye ChipPara kazanabilme şansını yakalıyorsunuz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank Cebe İnen Akbank Kart Kampanyası

Akbank Mobil kanalı üzerinden Akbanklı olan tüm yeni müşteriler, kampanyadan faydalanabilmektedir. Akbank “Cebe İnen Akbank Kart” kampanyası kapsamında 900 TL’ye varan hediye ChipPara kazanabilmeniz mümkündür.

Akbank’ın 1.05.2021 ile 30.04.2022 tarihleri arasında geçerli kampanyası kapsamında ilk defa Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olmanız gerekmektedir. Akbank Mobil uygulaması üzerinden müşteri başvurusunu yapıp, görüntülü görüşmeyle işlemlerinizi tamamladıktan sonra dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu da yapmanız gerekmektedir. Akbank Kart’a başvuruda bulunduktan sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Akbank 900 TL’ye Varan Hediye ChipPara

İlk defa Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olup, dijital kullanım özellikli Akbank Kart’a başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Akbank Kart’a başvuruda bulunduktan sonra yapacağınız tüm internet harcamalarınıza toplamda 900 TL’ye kadar hediye ChipPara kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında dijital kullanım özellikli Akbank Kart’ınız ile yapacağınız internet harcamalarınız yer almaktadır. Tüm internet harcamalarınızda tutarın %2’si oranında hediye ChipPara kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz.

Akbank ChipPara kampanyası kapsamında tüm müşteriler internet harcamalarında %2 oranında olacak kadar hediye ChipPara kazanabiliyor. Aylık kazanılabilecek ChipPara bakiyesi sınırı ise 75 TL olarak belirlenmiştir. Buna göre internet harcamalarınızda aylık olarak %2 oranı üzerinden en fazla 75 TL kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında ayda en fazla 75 TL olacak şekilde toplamda 900 TL’ye kadar hediye ChipPara kazanabiliyorsunuz.

Her ay dijital kullanım özellikli Akbank Kart ile yapacağınız tüm internet harcamalarınızın tutarı üzerinden %2 oranında ChipPara kazanabiliyorsunuz. Ayda en faza 75 TL ChipPara kazanma hakkınız bulunuyor. Kampanya süresi boyunca kazanabileceğiniz en yüksek ChipPara tutarı 900 TL’dir. Kazandığınız hediye ChipPara’lar kampanya koşullarını tamamladığınız anda kartınıza yüklenir ve herhangi bir harcama koşulu olmadan tüm Akbank üye işyerlerindeki işlemlerinizde kullanabilirsiniz.