Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ramazan ayı sona ererken, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Akbank’tan çok kazandıran bir kampanya daha geldi. Bahar coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için Akbank, birbirinden avantajlı ve çok kazandıran kampanyalarıyla müşterilerine baharı en iyi şekilde yaşatıyor. Akbank son olarak CarrefourSa mağazalarında kullanabilecek indirim kuponu kazandırıyor. İşte Akbank’ın CarrefourSa indirim kampanyasının detayları!

Akbank Mobil’de İndirim Kuponları Kazanılıyor

Akbank, market harcamalarında kazandıran birbirinden avantajlı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Kampanya kapsamında Akbank’lılar CarrefourSa’da yapacakları market harcamalarında kullanabileceği indirim kuponları kazanıyor. Akbank tarafından sunulan ve Akbank Mobil uygulamasını kullananlara özel olarak kampanya ile CarrefourSa’nın sanal mağazalarında yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 30 TL değerinde indirim kuponuna sahip olunabiliyor.

Akbank ile CarrefourSa arasında imzalanan protokol kapsamında hayata geçirilen kampanya ile 12.04.2022 ile 12.05.2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’e girerek, hemen CarrefourSa indirim kuponunu alabilmek mümkün oluyor. Alınan indirim kuponu 30 TL değerinde indirim sağlamaktadır. Kampanya kapsamında Akbank Mobil uygulamasından alabildiğiniz CarrefourSa indirim kuponunu yalnızca 12 Mayıs’a kadar Carrefoursa.com veya CarrefourSa Mobil uygulamasından yapacağınız alışverişler sırasında kullanabilirsiniz.

Akbank Mobil CarrefourSa İndirim Kuponunu Alma

Akbanklılar, cihazlarına Akbank Mobil uygulamasını indirip, hesaplarına giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” kısmından online indirim kuponuna ulaşabiliyor. Uygulamanın “Kampanyalar” kısmında yer alan CarrefourSa indirim kampanyasına girmeniz ve kişiye özel olarak hazırlanan online indirim kuponunu alabilirsiniz. Aldığınız indirim kuponunu, Carrefoursa.com veya Carerrefour Mobil uygulamasında yapacağınız alışverişin ödeme ekranında “Kurumsal Kart” kısmına girmeniz yeterlidir. Böylelikle tam 30 TL değerindeki indirim tutarı sepetinize anında yansıtılır.

Akbank’ın CarrefourSa kampanyasıyla online CarrefourSa mağazalarında 30 TL değerinde indirim hediyesinden faydalanabilmek için sepet alt limit tutarını karşılamanız gerekmektedir. Buna göre CarrefourSa’nın web sitesi veya mobil uygulamasında minimum sepet tutarının 75 TL olması gerekiyor.  Minimum 75 TL tutarında sepet tutarının karşılanması gerekmektedir. Aksi halde 30 TL tutarındaki indirim kuponu kullanılamaz.

Kampanya kapsamında CarrefourSa’nın indirim kuponu kampanyasından yararlanabilmek için 07.12.2022 tarihine kadar kullanılabilmesi mümkündür. Ancak indirim kodunun Akbank Mobil uygulamasından en geç 12.05.2022 tarihine kadar alınması gerekmektedir.