N11 internet üzerinden gerçekleştirilen ticaret pazarının en büyük oyuncularından biri olmaya devam ediyor. Geniş ürün seçeneğinin yanı sıra, sürekli yenilenen kampanyalarla, kullanıcılar için eşsiz fırsatlar N11 platformu aracılığıyla sunuluyor. Duyurusu yapılan en son kampanyalardan biri olan, N11 400 TL alışverişte 50 TL indirim kampanyası, kullanıcılarda çok büyük bir karşılık buldu.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

2 Ekim 2022 tarihine kadar devam eden kampanyada, n11 e-ticaret platformu üzerinden, 400 TL ve üzeri tek seferde yapılan alışverişlerin, 50 lirası indirim olarak kullanıcıya yansıtılıyor. Banka kartı ile yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanyada, Akbank’ ın Mastercard logosuna sahip banka kartlarından harcama yapmanız gerekiyor.

N11 Akbank 50 TL İndirim Kampanyası Özellikleri

Akbank Mastercard veya Maestro logolu banka kartlarıyla, n11 e-ticaret platformu üzerinden, tek seferde 400 TL veya üzeri alışveriş yaptığınızda, 50 TL indirim hakkı kazanıyorsunuz. 2 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanya, 22 Ağustos’ ta başlamıştı. Banka kartının Masterpass ödeme sistemine kayıt edilmesinin ardından, 50 liralık indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Masterpass sistemine daha önce kaydı yapılmış olan kartlarınızla da indirim avantajından faydalanabiliyorsunuz.

N11 Akbank 50 TL İndirim Kampanyası Hangi Ürünlerde Geçerli

Tüm kategorilerde bulunan ürünlerden yapılan 400 liralık veya üzeri tek seferlik alışverişler kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Bunun yanında yatırım amacıyla altın, gümüş ve benzeri ürünlerin alışverişlerinde kampanya kapsamında indirim kazanamıyorsunuz. Müşteri bazında hazırlanmış olan kampanyadan her müşteri, müşteri numarası aracılığıyla tek sefer yararlanabiliyor. Dolayısıyla farklı kullanıcı adı kullanarak kampanyanın özelliklerinden faydalanmaya çalışmanız halinde,

bu durumun tespit edilmesiyle birlikte kartınızda iptal ediliyor.
Bir müşterinin birden fazla kampanyadan yararlandığının belirlenmesi durumunda, Akbank kampanyayı durdurma ve iptal etme yöntemine başvuruyor.

Kampanya Kapsamında ürün İptallerinde İndirim Hakkında İptal Oluyor

Kampanyadan faydalanarak yapılan alışveriş sonucunda, ödeme sırasında 50 TL’lik indirim doğrudan eskstrenize yansıyor. Ancak ürün iptali ve iade gibi işlemlerle sona erdirilen alışverişlerden kazanılmış olan indirim hakkı da iptal ediliyor. Böyle bir durumda indirim avantajı yeniden başka bir alışverişte kullanılamıyor. Kampanya kapsamında kazanılabilen en yüksek indirim tutarı 50 TL olarak belirlenmiş.