Mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte artık her alanda olduğu gibi bankalarda dijitalleşiyor. Pandemi döneminde dijital bankacılık hizmetlerine olan ihtiyacın artmasıyla birlikte bankaların yeni dijital bankacılık projeleri dikkat çekiyor. Her banka işlemlerini dijital bankacılık kanallarından yapan müşterileri için binlerce TL’yi bulan hediye puanlar sunuyor. Şubeye gitmek zorunda kalmadan banka hesabı açabileceğiniz bankaların mobil uygulamalarından müşteri olduğunuzda puan hediyesi kazanabilirsiniz.

Akbank Yeni Müşterilere Özel 1.200 TL ChipPara

En yaygın dijital bankacılık altyapısına sahip bankalar arasında yer alan Akbank, mobil uygulamasından müşteri olanlara 1.200 TL’ye varan hediye ChipPara veriyor. Akbank’ın 30.06.2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyası kapsamında Akbank mobil kanalından ilk defa müşteri olduğunuzda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Akbank Mobil uygulamasını cihazınızı indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından hesabınızı şubeye gitmeden açtırabilirsiniz. İlk defa Akbanklı oluyorsanız ve işleminizi Akbank Mobil uygulaması üzerinden yapıyorsanız, kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında hediye ChipPara kazanabilmek için müşteri olduktan sonra dijital kullanım özellikli Akbank karta başvuruda bulunmalısınız.

Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olduktan sonra dijital Akbank Kart’ınız ile 31.05.2022 tarihine kadar yapacağınız internet alışverişlerinize hediye ChipPara kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında dijital kullanım özellikli Akbank Kart’ınızla 31.05.2022 tarihine kadar tüm internet alışverişlerinizde %2 oranında ChipPara kazanabilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Akbank 1.200 TL ChipPara Kampanya Koşulları

Akbank Mobil ile Akbanklı olan ve dijital kullanım özellikli Akbank kart alan müşteriler, internet harcamalarında tutarın %2’si oranında hediye ChipPara kazanabiliyor. Kampanya kapsamında her müşteri aylık dönemde en fazla 100 TL Chip Para kazanabilmektedir. Ayda en fazla 100 TL olacak şekilde toplamda 1.200 TL’ye kadar ChipPara kazanılabilmektedir.

İnternet harcamalarınızın %2’si oranında hediye ChipPara kazandığınız 1.200 TL’ye kadar ChipPara’ları tüm harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Kampanya koşullarını sağladığınızda hak edilen ChipPara limiti otomatik olarak Akbank Kart’ınıza yüklenmektedir. Kazandığınız ChipPara’ları harcama koşulu olmadan tüm Akbank üye işyerlerinde yapacağınız harcama işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında fatura ödemeleri, EFT, ChipPara kullanımı, ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, BES işlemleri, talimatlı veya talimatsız fatura ödemeleri ile SGK ödemeleri işlemleri yer almamaktadır.