Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz! Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz!

Akbank uzaktan müşteri olma teknolojisini faaliyete geçiren ilk bankalardan biri. Bankacılık hizmetlerinin online ve uzaktan erişilerek çözümlenmesi, özellikle salgın döneminde büyük bir önem kazanmıştı. Ancak mevzuatlar gereği ıslak imzanın gerekliliği ve yeterli teknolojik alt yapının olmayışı, özellikle bankaların müşterisi olabilmekle ilgili hizmetler açısından kısıtlayıcı oluyordu. Bu alanda yürütülen çalışmalar, yeni ve çipli kimlik kartlarının yaygınlaşması sonucunda, artık uzaktan bankaların müşterisi olabilmek, sadece birkaç dakikalık bir işlem haline dönüştü. Buna karşın henüz tüm bankalar bu hizmeti vermiyor. Akbank ise, uzaktan banka müşterisi olabilme teknolojisinin sunan ilk bankalardan biri durumunda. Hizmetin yaygınlaştırılması ve duyurulması kapsamında, sürekli kampanyalar düzenleyen Akbank, son hazırladığı kampanyayla, mobil süreçle müşteri olan yeni müşterilere, 7.500 lira nakit avansı faizsiz bir şekilde sunuyor. 

Akbank’ tan Faizsiz 7.500 TL Nakit Avans Kampanyası

1 ile 31 Temmuz tarihleri arasında, Akbank mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyen, ilgili süreci tamamlayıp görüntülü görüşme sonrasında bankanın yeni müşterisi olanlar, aynı zamanda Axess ve Wings kredi kartı başvurularını da bu süreçle birlikte gerçekleştiriyor. Kredi kartı başvuruları 15.08 2022 tarihine kadar onaylanan herkes kampanyadan 7.500 liraya kadar faydalanabiliyor. Onaylanan kredi kartınızın belirlenmiş olan nakit limiti dahilinde, 7.500 liraya kadar faizsiz nakit avansı, 31.08.2022 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. Yapılan ilk nakit avans ürünü kullanımında geçerli olan faizsiz kullanım, sonrasındaki nakit avans taleplerine yanıt vermiyor. 

Akbank Yeni Mobil Müşterilere Faizsiz Nakit Avans Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

31 Temmuz 2022 tarihine kadar Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, müşteri olma sürecini tamamlamanız ve bu esnada kredi kartı başvurunuzu da yapmanız gerekiyor. Kredi kartınızın onaylanmasından 2 gün sonra, nakit avans işlemi için başvurabiliyorsunuz. Kredi kartınızın nakit çekim limiti dahilinde ve en fazla 7.500 liraya kadar olan nakit avans kullanımlarında faiz ödemesi yapmıyorsunuz. Kampanya sadece 1 defa olmak üzere her müşteri için geçerli. Kampanya kapsamında taksitli nakit avans işlemlerinin 2 ile 6 ay taksitli olanları da sıfır faizli olarak kullanılabiliyor.