Gün içerisinde karşılaşılan acil harcamalar için nakit ihtiyacı oluşabiliyor. Böyle durumda kalan Akbanklılar, hemen Axess kredi kartlarından 15.000 TL’ye kadar nakit çekim yapabiliyor. Üstelik Axess kredi kartı müşterileri başvuru şartı olmadan 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçları için taksitli nakit avans kullanabiliyor. Peki Akbank taksitli nakit avans faiz oranı ne kadar? Axess taksitli nakit avans çekimi nasıl yapılır? İşte Akbank’ın nakit avans kampanyasının merak edilen tüm soruları ve yanıtları!

Akbank’tan 15.000 TL’ye Kadar Taksitli Nakit Avans

Akbank tarafından düzenlenen taksitli nakit avans kampanyası kapsamında Axess kredi kartı müşterileri, çok uygun geri ödeme koşullarından faydalanabildiği nakit kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Akbank’ın Axess kredi kartı müşterilerinin yararlanabildiği kampanya kapsamında 15.000 TL’ye kadar başvuru şartı olmadan taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Akbank taksitli nakit avans kampanyasından Axess’e özel ücretsiz taksitli nakit avans kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Kampanya kapsamında Axess kredi kartı sahipleri 7 gün 24 saat başvuru yapmadan, anında taksitli nakit avans kullanabiliyor. Axess taksitli nakit avans kullanımı Akbank ATM’lerinin yanı sıra Akbank Mobil, Jüzdan, Akbank İnternet Şubesi kanalları üzerinden dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Bu kanallardan yapılacak taksitli nakit avans kullanımlarında kullanılan nakit avans otomatik olarak Akbank Vadesiz TL hesabına aktarılmaktadır.

Akbank %1.80 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

2022 yılında Akbank’ın Axess kredi kartı müşterileri 7 gün 24 saat her ihtiyaç duydukları anda başvuru yapmadan anında nakit ihtiyaçları için kredi kartlarından nakit çekimi yapabiliyor. Üstelik taksitlendirme imkanı bulunan bu nakit avans kullanımında 12 aya varan taksit imkanından yararlanabiliyor. Böylelikle kullanılan nakit avansın geri ödemesini çok daha uygun koşullarda yapabilme şansını yakalıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank’ın taksitli nakit avans kampanyası kapsamında 15.000 TL’ye kadar yapılabilen nakit çekimlerinde 12 taksit yapılabiliyor. Üstelik 12 aya varan vade imkanından sadece %1.80 faiz oranıyla yararlanılabiliyor. Buna göre 15.000 TL limitli taksitli nakit avans kullanımı için %1.80 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle tüketiciler ayda sadece 1.440.26 TL tutarında taksit ödemesi gerçekleştirerek, geri ödemesini uygun koşullarda yapabiliyor.