Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Nakit ihtiyaçlarımız asla bitmek bitmiyor. Her an ortaya çıkabilen beklenmedik durumlar, sağlık sorunları ya da planlanmayan seyahatler, acil nakit ihtiyaçlarını doğurabiliyor. Birikim yapma şansı bulanlar, acil nakit ihtiyaçları için bu birikimlerini kullanabiliyor, ancak birikimi olmayanlar ne yazık ki o anda para bulabilmek için banka kredilerine, tanıdıklarına ya da kredi kartlarına başvurmak durumunda kalıyor.

Banka kredilerine talep arttıkça, bankalar arasında ciddi bir rekabet başlıyor. Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak isteyen bankalar, türlü kampanyalar düzenliyor. Kampanyaya göre kimi bankalar faizleri düşürüyor, kimileri ise vade sürelerini uzatıyor. Bu tür kampanyalarla rekabet ortamından sıyrılan bir diğer banka ise Akbank oluyor.

Online Kanallar Aracılığıyla Akbank'lı Olanlar Faizsiz Kredi Kullanıyor!

akbank 2

Akbank, ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecinden Akbank'lı olan müşteriler için benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Bir başka deyişle Akbank'ın sunduğu bu avantajlı krediden, Akbank mobil aracılığıyla ya da internet bankacılığı üzerinden Akbank'lı olan müşteriler faydalanabiliyor.

Bu kredi kapsamında faiz oranı %0 olarak belirleniyor, vade süresi ise azami 12 ay olabiliyor. Sıfır faizle verilecek kredinin üst limiti ise 5 bin TL olarak belirleniyor. Bu koşullarda kullanılan sıfır faizli ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri ise 416,67 TL oluyor.

Kredi başvurusunu yeni müşteri edinimi esnasında “Başlangıç ürünleri sayfasındaki İhtiyaç Kredisi seçeneği ile ” yaparak müşteri olanlar hemen,  “başlangıç ürünleri sayfasındaki ihtiyaç kredisi seçeneği dışındaki seçenekler ile müşteri edinim tamamlayanlar 1 gün sonra Akbank Mobil ve İnternet üzerinden kredi kampanyasından yararlanabiliyor. Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlandıktan sonra Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabiliyor.

Faizsiz Kredinin Geri Ödemeleri Cebinizi Yormuyor!

AKBANK 2-1

Başvuru değerlendirme süreci, tıpkı diğer kredilerde olduğu gibi işliyor. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor. Gelir gider dengesi, KKB skoru, ödeme performansı gibi kriterler ışığında değerlendirilen başvurular, uygun görülmesi halinde onaylanıyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatıyor.

Akbank'ın sunduğu bu sıfır faizli kredi sayesinde, online kanallar aracılığıyla Akbank'lı olanlar tüm nakit ihtiyaçlarına anında çözüm buluyor, üstelik faiz olmadığı için geri ödemeler de cebi yormuyor.