Nakit ihtiyacınız olduğunda hemen kredi kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik kredi kartlarından yapılan nakit avans kullanımlarında bankaların sunduğu uzun taksit fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayıp, geri ödemesini vadeye bölerek yapmak için hemen taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Akbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Akbank, tüm Axess ve Wings kredi kartı müşterilerine özel koşullara sahip taksitli nakit avans kampanyası düzenliyor. Akbank’ın kredi kartı sahipleri, kartlarından acil nakit ihtiyaçları için hemen nakit avans kullanabiliyor. Üstelik uygun faiz oranları ve uzun taksit fırsatlarından yararlanarak, çok daha avantajlı koşullarda nakit ihtiyaçlarına yanıt oluşturabiliyor.

Akbank taksitli nakit avans kampanyası kapsamında tam 12 aya varan taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Üstelik Akbank taksitli nakit avans kampanyasında 12 aya varan vade imkanından yalnızca %1.80 faiz oranından faydalanabiliyorsunuz. Böylelikle kullandığınız nakit avansın geri ödemelerini aylık çok düşük taksit tutarları üzerinden uygun koşullarda gerçekleştirebiliyorsunuz. Dolayısıyla acil nakit ihtiyacınızı karşılarken, geri ödemede bütçenizi yoracak/zorlayacak taksit tutarlarıyla da karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Akbank Nakit Avans Çekme

Akbank’ın Axess kredi kartı müşteriler, kredi kartlarından acil nakit ihtiyaçlarına hemen taksitli nakit avans kullanabiliyor. Kullandıkları nakit avansın geri ödemesini de tam 12 ay taksitle ve sadece %1.80 faiz oranı üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Kredi kartından taksitli nakit avans kullanılabilmesi için kredi kartı ekstrelerinin düzenli olarak ödeniyor olması gerekmektedir. Ayrıca nakit avans kullanılacak Axess kredi kartında mutlaka kullanılabilir nakit avans limiti bulunuyor olması gerekmektedir. Kullanılabilir nakit avans limitinizle eş değer olacak şekilde 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank nakit avans kullanımı için başvuru yapmanıza gerek bulunmuyor. Eğer kredi kartınızda kullanılabilir nakit avans limiti bulunuyorsa 7/24 hemen nakit çekim yapabilirsiniz. Akbank nakit avans kullanımını Akbank Çağrı Merkezi, Akbank Mobil, Axess Mobil, Akbank İnternet şubesi ve Akbank şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Dijital bankacılık kanallarından yapacağınız karttan nakit çekim işlemlerinizde, ilgili limit Akbank Vadesiz TL hesabınıza aktarılır. ATM ve şubelerden yapacağınız nakit avans kullanımlarınızda, tutarı fiziki nakit olarak da alabilirsiniz.