Teknolojiyi bankacılık hizmetlerinde aktif ve verimli bir şekilde kullanabilmek konusunda, Akbank öncü bir yaklaşım geliştirmiş durumda. Sürekli yeni ve teknolojinin sunduğu olanaklarla birleştirilmiş ürün ve hizmetler banka tarafından müşterilerine sunuluyor. Akbank’ta hesap açmak ya da kredi kartı sahibi olmak için, ihtiyacınız olan sadece bir cep telefonu ve kimlik kartı. Banka ilk defa müşteri olan ve Wings ya da Axess kredi kartı alan müşterilerine, 500 TL’ye varan chip-para kazanma şansı sunuyor. Kampanyaya katılabilmek için, daha önce Axess veya Wings kredi kartı sahibi olmamanız gerekiyor. İlk defa bankanın müşterisi olan herkes 500 TL chip-para kazanma şansına sahip.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Yeni Akbank Müşterilerine Özel 500 TL chip-para Kampanyasının Özellikleri

31 Mart 2022 tarihine kadar süren kampanyayla, Akbank Mobil uygulamasının telefonunuza indirilmesi, “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğinin işaretlenmesi gerekiyor. Ardından ürünler arasında Wings ya da Axess olmak üzere kredi kartını seçerek sepete atmanız gerekiyor. Bu işlemin ardından sizinle ilgili bazı bilgileri doldurmanız ve Müşteri İletişim Merkezi ile yapacağınız kısa bir görüşme sonrasında artık Akbanklı olabiliyorsunuz. Kredi kartı başvurunuz tamamlanmış oluyor. Kartınızı hemen kullanmaya başlamak için, başvuru sırasında mutlaka “ kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Bu sayede başvurunuz birkaç dakika içerisinde tamamladıktan hemen sonra, tarafınıza iletilen geçici şifre aracılığıyla, kartınızı online alışverişlerde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

500 TL chip-para Nasıl Kazanılıyor?

Akbank mobil uygulaması aracılığıyla “cebe inen” kredi kartı başvurunuzu yapıp, “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretledikten sonra kartınız onaylanıyor. Onay aşamasının ardından kredi kartınızı online işlemlerde hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Mobil uygulama aracılığıyla başvuru yaparak, kartları onaylanan her kullanıcı, internet alışverişlerinden % 20 ve işlem başına 100 TL olmak üzere toplamda 500 TL chip-para ödülü kazanabiliyor.

Kampanyadan sadece bireysel kredi kartı başvuruları faydalanabiliyor. Ticari kredi kartları kampanya dışında bırakılmış. İstediğiniz yerden ve istediğiniz zaman cep telefonunuzu kullanarak Akbank müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Kartınızı hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi, 500 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz. Hoş geldin kampanyası olarak da adlandırılan kampanyayla, Akbank’ın bankacılık ürün ve hizmetleriyle tanışmanızın şerefine 500 TL chip-para kazanacaksınız.