Akbank son birkaç yıldır daha fazla müşteriye ulaşabilmek amacıyla sürekli yeni kampanyalar hazırlıyor. Hem bu kapsamda hem de mobil uygulama aracılığıyla sunulan hizmetlerin tanıtımı kapsamında süren bir kampanyayla, 10.00 liraya kadar taksitli nakit avans ürününü sıfır faizle kullanabiliyorsunuz. 17 Ekim tarihinde başlayan kampanya, 30 Kasım 2022 tarihine kadar devam ediyor. Nakit ihtiyacı olanların, kredi kullanmadan önce bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz.

Kampanyadan faydalanabilmek için yapılması gerekense oldukça basit. NFC uyum bir cep telefonuna, Akbank mobil uygulamasını indirerek “ müşteri olmak istiyorum butonuna tıklamak yeterli oluyor. Müşteri olma sürecini bu şekilde tamamlayan, bu sırada ya da sonrasında Axess veya Wings kredi kartlarından birine başvurarak onaylanan her kullanıcı, 10.000 lira taksitli nakit avans ürününü 31 Aralık 2022 tarihine kadar bir seferlik olmak üzere sıfır faizle kullanabiliyor.

Akbank 10.000 TL Faizsiz Avanstan Nasıl Faydalanabilirim?

Daha önce Akbank kredi kartı sahibi olmayan, bankada hesabı bulunmayan her bireysel yeni müşteri kampanyanın avantajlarından faydalanabiliyor. Bunun için cep telefonuna mobil uygulamanın indirilerek, uzaktan müşteri olma teknolojisi yoluyla Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Süreci bu şekilde tamamladıktan sonra, Axess ya da Wings kredi kartı ürünlerinden herhangi birine başvurmanız ve başvurunuzun onaylanması da diğer koşul.

Başvurusu onaylanan her müşteri, kendisine tahsis edilmiş kredi kartı nakit çekim limiti kapsamında, 10.000 liraya kadar taksitli nakit avans ürününü kullanabiliyor. Taksitli nakit avans ürünü kullanıldığında, bir seferlik olmak üzere, uygulanmakta olan tüm faiz oranları siliniyor. Böylece faizsiz bir şekilde 10.000 liraya kadar nakit kullanabiliyorsunuz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Akbank 10.000 TL Faizsiz Taksitli Avans Kampanyası Koşulları

Kampanya 17 Ekim tarihinde başladı ve 30 Kasım 2022 tarihine kadar devam ediyor. 30 Kasım 2022 tarihine kadar mobil uygulama aracılığıyla banka müşterisi olup kredi kartı başvurusu yapanlar, kampanyanın avantajlarından faydalanabiliyor. Daha önce bankanın müşterisi olan ve kredi kartı ürünü kullananlar kampanyadan faydalanamıyor. Kampanyadan sadece bireysel müşteri hesapları yararlanabiliyor. 30 Kasım tarihine kadar banka müşterisi olup kredi kartı başvurusu yapmış olanlar, en geç 31 Aralık 2022 tarihine kadar tek seferlik sıfır faizli taksitli nakit avans avantajını kullanabiliyor.