Bankacılık ürün ve hizmetlerinin Pandemi döneminde ciddi bir artış yaşamasıyla birlikte bankalar arasında ciddi bir rekabet oluştu. Bankalar kendi ürün ve hizmetlerinin tercih edilebilir olmasını sağlamak için birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Bankaların kampanyalarıyla indirimli alışveriş ve yanı sıra Bonus kazanabilmek mümkün oluyor. Harcadıkça kazandıran kredi kartı kampanyaları ile ekonomik dalgalanmaların yaşandığı bu dönemde çok avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Akbank Yeni Müşterilere Özel 500 TL Chip Para

Akbank, dijital bankacılık kanalının kullanımı yaygınlaştırmak maksadıyla farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Akbank 2022 Şubat ayı kredi kartı kampanyaları kapsamında yeni Akbanklılar 500 TL’ye varan hediye Chip Para kazanma şansını yakalıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbank hesabı açan ve Axess/Wings kredi kartına başvuruda bulunan herkes bu kampanyadan yararlanabiliyor. Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olanlar ilk kez “Cebe İnen Axess veya Wings” kredi kartına başvuruda bulunmak gerekiyor. Bu şartları sağlayan ve kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler, Axess veya Wings kredi kartıyla yapacakları internet alıveriş tutarının %20’sini Chip Para olarak geri alabiliyor.

Akbank yeni müşterilere özel 500 TL’ye varan Chip Para kampanyası kapsamında yapılan internet harcamalarında %20 tutarında kazanılan Chip Para limiti 100 TL’dir. Yani yaptığınız internet harcamanızın tutarı üzerinden en fazla 100 TL’ye kadar Chip Para kazanabiliyor. Kampanya kapsamında her bir müşteri en fazla 5 defa kampanyadan faydalanabiliyor. Böylelikle her işlemde 100 TL üst limit olacak şekilde toplam 500 TL hediye Chip Para kazanılabiliyor.

Akbank’ın yeni müşterilerine özel sunduğu 500 TL’ye varan ilk kez “Cebe İnen Axess/Wings” kredi kartı internet harcama kampanyası 28 Şubat 2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar Akbank Mobil’den Akbanklı olup, kredi kartı başvurunuzun onaylanmış olması gerekiyor. Kazandığınız Chip Para bakiyelerini harcama limiti olmadan tüm Akbank üye işyerlerindeki işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Akbank Yeni Müşteri Mevduat Kampanyası

Akbank Mobil ile müşterisi olanlar için sunduğu 500 TL’ye varan Chip Para hediyesinin yanı sıra mevduat kampanyası da bulunuyor. Akbank Mobil’den müşteri olan kişiler vadeli mevduatta %20.50 faiz fırsatından faydalanabiliyor. Dijital kanallardan açacağınız 32-35 gün vadeli mevduat hesabında 100.000 TL’ye kadar yüksek faiz fırsatından faydalanabilirsiniz.