Akbank'tan nakit ihtiyacı olanlara büyük müjde geldi. Hemen alabilirsiniz!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Hepimizin bambaşka ihtiyaçları oluyor. Bazen sağlık alanında, bazen eğitim alanında, bazen de alışverişte ortaya çıkan bu ihtiyaçlarımızı gidermek için kendimizi zorluyoruz. Günümüzde yaptığımız harcamalar bizi zora sokabiliyor. Bu harcamaların çoğunu kredi kartları ile yapsak da bazen o da yeterli olmuyor ve ortaya acil nakit ihtiyaçları çıkıyor. Eğer sizin de acil nakit ihtiyacınız varsa ve size yardımcı olacak bir banka arıyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. Akbank Nakit Avans kampanyası ile hemen şimdi ihtiyacınız olan nakite ulaşabilirsiniz. İşte ayrıntılar!

Akbank'tan İhtiyaç Sahiplerini Güldüren Büyük Müjde!

akbank-10

Akbank, bu zamana kadar sunduğu binlerce fırsat ile her zaman vatandaşları mutlu edebilmeyi başarmış bir banka. Türlü türlü kredi kartı kampanyaları olan Akbank, bununla birlikte müşterilerine nakit fırsatları da sunuyor. Akbank Nakit Avans fırsatı, şimdiye kadar görülmemiş avantajları ile şimdiden binlerce vatandaş tarafından tercih ediliyor.

KREDİ PARA

Akbank Nakit Avans kampanyası, başvuran müşterilere anında 10 bin TL kredi verme imkanı sunuyor. Günün hangi saati olursa olsun, anında ve hızlı bir şekilde ulaşılabilen Akbank Nakit Avans 7/24 ulaşılabilir bir hizmet sunuyor. Akbank ATM'lerinden çekilebilen Akbank Nakit Avans kredisi, müşterilerin gözünü korkutan yüksek faiz oranlarını da kaldırıyor ve %1,98'lik faiz oranıyla yüzleri güldürüyor. Bu faiz oranıyla görenleri şaşırtan Akbank'ın sunduğu avantajlar bununla da sınırlı kalmıyor.

PARA

Akbank, müşteri dostu tutumunu sürdürerek geri ödeme noktasında da  Akbank Nakit Avans kredisini kullanan vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Müşteriler kendi ödeme planlarını oluşturarak, gelir düzeylerine göre ödeme gerçekleştirebiliyorlar.

Hemen Şimdi Kredinize Kavuşun!

akbank 13

Akbank Nakit Avans fırsatından yararlanmak için günlerce süren banka işlemleriyle uğraşmanız ya da uzun banka kuyruklarında beklemeniz gerekmiyor. Yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen şimdi telefonunuzu elinize alarak bir SMS ile kredi sahibi olabilirsiniz. Telefonunuzdan ''NA'' yazıp kart numaranızın son 6 hanesini ve istediğiniz kredi tutarını yazarak 5990'a SMS atabilir ve birkaç dakika içerisinde kredi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Nakit Avans kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için hemen şimdi Akbank resmi internet sitesine girebilir ya da Akbank müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.