Hepimizin ani ihtiyaçları olabiliyor. Bu ihtiyaçlar için kenarı köşeye para koymuş olsak da bazen yeterli olmayabiliyor ve biz ani ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için ani bir şekilde nakit ihtiyacı duyuyoruz. İşte böyle zamanlarda ihtiyacımız olan acil nakiti edinebilmemiz için Akbank, oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. Akbank ATM'lerinden günün her saati çekebileceğiniz bu nakit avans fırsatı ile siz de ödemelerinizi anında gerçekleştirebilir ve derin bir nefes alabilirsiniz. İşte o fırsat!

Akbank Yüzleri Bir Kez Daha Güldürdü!

AKBANK 1-1

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Akbank, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren ve müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen bir banka. Bu zamana kadar sayısız ihtiyaç kredisi veren ve bu sayede ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Akbank, yine oldukça avantajlı bir fırsat ile karşımıza çıkıyor ve yüzleri bir kez daha güldürüyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara, Akbank ATM'lerinden 7/24 çekilebilen nakit avans veren Akbank, vatandaşların günlerce süren banka işlemlerinden kurtulmalarını sağlıyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra birkaç dakika içinde çekebileceğiniz bu nakit avans ile siz de derin bir ''Oh!'' çekebilirsiniz.

Akbank'ın Bu Fırsatını Duymayan Kalmasın!

akbank2

Akbank, ihtiyaç sahiplerine tam 15 bin TL'ye varan nakit avans veriyor. Bu kredi fırsatında anlık ortaya çıkan ihtiyaçları gidermek için oldukça avantajlı bir fırsat sunan Akbank, 15 bin TL'ye kadar verdiği kredide, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı tutarlar da sunabiliyor. Nakit avans fırsatında yüksek faiz oranlarına savaş açan Akbank, %1,98'lik bir faiz oranı sunuyor ve piyasanın en düşük faiz oranlarından birini vermiş oluyor. Bununla birlikte vatandaşlara tam 36 aya varan vade imkanı da sunan Akbank, geri ödeme noktasında büyük kolaylıklar sağlayarak herkesi sevindiriyor. 

Başvuru Yapmak Oldukça Kolay!

AKBANK 2-1

Akbank'ın nakit avans fırsatından yararlanmak için şube şube gezmenize gerek yok. İhtiyacınız olan paraya tek bir SMS ile de sahip olabilmek mümkün. Telefonunuzdan yapacağınız SMS ile nakit avans başvurunuz için ''NA'' yazıp Axess kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz nakit avans tutarını yazarak 5990'a SMS atabilirsiniz. İşte Akbank ile ihtiyaçlardan kurtulmak ve kredi sahibi olmak bu kadar kolay.