Acil harcamalarınız için kullanabileceğiniz kredi kartına başvuruda bulunarak, yüzlerce TL puan kazanabilirsiniz. Bankacılık sektöründe kuruluşlar tüketicinin kendi kredi kartlarını tercih etmelerini sağlamak için özel kredi kartı kampanyaları düzenliyor. Bu kredi kart kampanyaları ile hem alışverişlerde yüzlerce TL’lik indirim hem de yüzlerce TL’lik hediye puan kazanma şansı yakalanıyor. Akbank ilk defa kredi kartına başvuruda bulunanlara tam 250 TL’ye varan hediye Chip Para kazanma şansı getiriyor.

Akbank Kredi Kartı Başvurusunda 250 TL Chip Para

Akbank tarafından sunulan Axess ve Wings kredi kartlarına ilk defa başvuranlar 250 TL’ye varan hediye Chip Para kazanma şansını yakalıyor. Akbank’ın Axess ve Wings kredi kartına başvuru yapan ve başvurusu onaylanan kişiler kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya başlangıç tarihi itibariyle Axess veya Wings kredi kartı sahipleri bu kampanyadan faydalanamamaktadır.

Akbank’ın kredi kartı kampanyasından 1.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında Axess veya Wings kredi kartlarına başvuru yapan Akbank müşterileri faydalanabilmektedir. Akbank’ın kredi kartları için başvuru işlemleri Akbank şubelerinin yanı sıra Akbank Müşteri İletişi Merkezi, Akbank Mobil, Akbank İnternet Bankacılığı ve Akbank ATM kanalları üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.
Akbank Axess veya Wings kredi kartı başvurusunda doldurulan başvuru formunda yer alan “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçimi yapılarak, kart daha fiziki olarak basılıp, teslim edilmeden önce internet alışverişlerinde kullanmaya başlanabilmektedir.

Akbank 250 TL Chip Para Koşulları

Akbank’ın ilk defa Axess veya Wings kredi kartı başvurusu yapacak Akbanklılara sunduğu 250 TL’ye varan hediye Chip Para kampanyasından yararlanabilmek için belirli koşulların sağlanması gerekiyor. 1 Mart ile 31 Mart tarihleri arasında Axess veya Wings kredi kartına ilk defa başvuru yapılmalı ve başvurunun onaylanması gerekmektedir. Onaylanan kredi kartı başvurusu sonra 500 TL ve üzeri tüm alışverişler için 50 TL tutarında Chip Para kazanılabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Toplamda 5 defaya kadar 500 TL ve üzeri Axess veya Wings kredi kartı harcamanıza 50 TL’den olacak şekilde toplam 250 TL değerinde hediye Chip Para kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız tüm Chip Para bakiyesini anlaşmalı tüm Akbank üye işyerlerindeki POS cihazlarında yapacağınız ödemelerde koşulsuz kullanabilirsiniz.