Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Bankacılık sektöründe yaşanan rekabet, tüketicilere avantajlı kampanyalar olarak dönüyor. Bankalar müşteriyi kendisine çekebilmek ve müşteri portföyünü genişletebilmek için pek çok yenilikçi ve avantajlı kampanya düzenliyor. Özellikle bankaların yeni gelen müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalar sayesinde tüketiciler indirimlerden, avantajlı faiz oranlarında kredilerden yararlanabiliyor. İşte 2022 yaz sezonunda bankaların yeni müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalar!

Akbank’dan Yeni Müşterilere Özel %0.99 Faizli Kredi

Akbank, dijital bankacılık altyapısını genişletmek ve kullanımını yaygınlaştırmak için Akbank Mobil uygulamasına özel kampanyalar düzenliyor. Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbanklı olanlar için sadece %0.99 faizli 7.500 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Akbank Mobil uygulamasına özel olan kampanyadan hali hazırdaki Akbank müşterileri yararlanamıyor.

Akbank’ın 02.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyasından yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanmak gerekiyor. Akbank müşteri olma işlemini şubeye gitmeden tamamladıktan sonra en geç 5 gün içerisinde 7.500 TL’ye kadar olan kredi başvurularında %0.99 faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. Bu kredi kampanyasında en fazla 12 ay vade seçebiliyorsunuz.

TEB’den Yeni Müşterilere 300 TL Nakit İade

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022 yılında CEPTETEB kampanyalarıyla müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. TEB müşterisi olmayanlar 01.07.2022 ile 31.12.2022 tarihleri arasında CEPTETEB uygulamasını cihazına indirip, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanıyor. Buradan şubeye gitmeden TEB müşterisi olanlar, 6 ay boyunca CEPTETEB Banka kartı ile yapacağı e-ticaret harcamalarının tutarının %5’i kadarlık kısmını nakit iadesi olarak alabiliyor.
Kampanya kapsamında tüketicilerin alabilecekleri nakit iade tutarı aylık 50 TL ile sınırlıdır. 6 ay boyunca aylık 50 TL’den olacak şekilde toplamda 300 TL tutarında e-ticaret harcamasını nakit iadesi alabilmek mümkün oluyor.

İş Bankası’nden İşCep’e Özel Kampanya

Türkiye İş Bankası, İşCep uygulamasından ilk defa İş Bankalı olanlara birbirinden önemli avantajlar sunuyor. İşCep uygulamasından müşteri olanlar 1 yıl boyunca havale ve EFT ücreti ödemiyor. Ayrıca 1.500 TL’ye kadar olan nakit avans kullanımlarına faizsiz 5 ay vade imkanından yararlanabiliyor. Bunun haricinde İş Bankası kredi kartı başvurusu onaylandıysa yapacağı ilk 200 TL ve üzeri alışverişinde 200 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor.